02.2021

10:00

Taliturniiril noppisid võidud Flora, Levadia ja Trans

Möödunud nädala lõpus tulid Premium liiga klubid väljakule Taliturniiril, kui võidud said kirja FC Flora, FCI Levadia, Nõmme Kalju ja Narva Trans.

Reedel pidas oma esimese Taliturniiri kohtumise valitsev Eesti meister FC Flora, kui vastamisi mindi Pärnu Vaprusega. Avapoolajal löödi üks värav, kui Rauno Sappinen realiseeris 32. minutil penalti. Vaheajal tõi Flora platsile 10 uut väljakumängijat ning teise kolmveerandtunni jooksul sündis samuti üks värav, kui Igor Ustritski tabamus tõi Florale 2:0 võidu.

Reede õhtul oli võidukas ka FCI Levadia, kui Tartu Tammeka alistati 3:0. Esimesel poolajal tegi skoori Levadia ghanalasest leegionär Ernest Agyiri, 60. minutil oli täpne testimisel viibiv Strahinja Krstevski ning 67. minutil vormistas lõppseisu Artjom Komlov. Levadia jaoks olitegemist teise võiduga Taliturniiril, kui esimeses mängus alistati Kalju. Tammekal on kirjas kaotused Paidelt ja Levadialt.

Laupäeval olid võistlustules Nõmme Kalju ja Viljandi Tulevik. Mängu ainuke värav sündis 11. minutil, kui Igor Subbotini värav kindlustas 1:0 võidu Kaljule.

Minimaalse võidu sai kirja ka Narva Trans, kui pühapäevases kohtumises alistati FC Kuressaare. Esimese poolaja lõpus, 42. minutil oli resultatiivne testimisel viibiv Ivan Tšumatšenko ning tema tabamus kindlustas Transile 1:0 võidu.