25

02.2019

13:51

Taliturniiril pidasid vägeva lahingu FCI Tallinn – Lasnamäe FC Ajax

Nädalavahetusel peeti Taliturniiril arvukalt kohtumisi, kui enamus kohtumisi olid väga võrdsed. Väravaterohkeima mängu pakkusid reede õhtul FCI Tallinn – Lasnamäe FC Ajax, kes viigistasid 4:4.

Lasnamäe meeskondade F-turniiri heitluses asus FCI Tallinn mängu juhtima 20. minutil ning neli minutit hiljem oli seis juba 2:0. Avapoolaja viimased minutid kuulusid aga Ajaxile, kelle 42. ja 45. minuti väravad viisid meeskonnad vaheajale 2:2 viigiseisus. Ajaxil õnnestus teise poolaja esimese veerandtunniga omakorda ise mängu kahe väravaga juhtima minna, kuid FCI Tallinn suutis lõpuks välja võidelda 4:4 viigi.

Teistes F-turniiri mängudes alistas Paide Linnameeskond III 2:0 JK Sillamäe Kalevi ning Tallinna FC Flora U19 oli 2:1 parem Tartu FC Santosest.

E-turniiril toimus laupäeval kaks kohtumist, kui Viimsi JK alistas 2:0 Võru FC Heliose ning kaheväravalise võidu sai kirja ka Tabasalu, kes oli 3:1 üle Paide Linnameeskond U21-st. Pühapäeval peeti E-turniiri üks mäng, kui Põhja-Tallinna JK Volta võitis 4:1 Vändra JK Vaprust.

D-turniiril mängis  Pärnu Jalgpalliklubi reede õhtul 3:1 üle Keila JK ning laupäeval alistas Nõmme Kalju FC U21 tulemusega 2:0 Tartu JK Tammeka, kui võidumeeskonna mõlema tabamuse eest hoolitses esimesel veerandtunnil Jevgeni Demidov. FC Nõmme United võitis eile tänu Oliver Jürgensi kahele väravale 2:1 Kohtla-Järve JK Järvet.

C-turniiril võitis JK Tallinna Kalev U21 neljapäeval kindlalt Tallinna FC Flora U21, kelle puuri löödi neli vastuseta palli. Kalevi noored võitsid avapoolaja 3:0 ning juba 48. minutil vormistati lõppseis 4:0. Laupäevaõhtuses mängus oli FCI Levadia U21 tulemusega 2:0 parem Tartu JK Welcost, kui pealinnameeskond lõi mõlemal poolajal vastase võrku ühe palli. Pühapäevases kohtumises tuli Tallinna JK Legion välja 0:1 kaotusseisust ning alistas tänu Dmitri Kovtunovitši tabamustele 2:1 Rakvere JK Tarva.