18

02.2019

09:30

Taliturniiril said vägeva saavutusega hakkama Flora ja Kalevi U21 meeskonnad

Möödunud nädalavahetusel peeti EJLi jalgpallihallis arvukalt Taliturniiri kohtumisi. Enim väravaid lõi Tallinna FC Flora U21, kes alistas laupäeval 8:2 Tartu JK Welco meeskonna. Kaasahaarav lahing peeti ka reede õhtul, kui JK Tallinna Kalev võitis pärast 1:3 kaotatud avapoolaega 4:3 Tallinna JK Legioni.

Legion - Kalev kohtumist läks mullu Esiliiga B võitnud Legion vähem kui 15 minutiga juhtima juba 2:0, kui täpsed olid Rejal Alijev ja Andrei Sidorenkov. Kenert Anniste tõi 31. minutil Kalevi mängu tagasi, kuid Marek Šatov taastas 43. minutil Legioni kaheväravalise eduseisu.

Sandor Dino Flanch lõi Kalevi teise värava 53. minutil ning sama mees viigistas mänguseisu 86. minutil penaltist. Eelnenud olukorras oli Artur Šarnin teeninud punase kaardi ilmselge väravavõimaluse ärahoidmise eest. Kalevi võiduvärav sündis 88. minutil, kui meeskonna kangelaseks tõusis Hendrik Pihl.

Teistes C-turniiri kohtumistes alistas FC Flora U21 laupäeval Mattias Männilaani viie värava toel tulemusega 8:2 Tartu JK Welco ning pühapäeval oli FCI Levadia avapoolajal löödud tabamustest 2:0 parem Rakvere JK Tarvast.

A-turniiril mängiti nädalavahetusel samuti üks kohtumine, kui Paide Linnameeskond alistas 2:0 JK Narva Transi. Väravate eest hoolitsesid teisel poolajal Yann Michael Yao ja Sander Sinilaid.

D-turniiril tegid FC Nõmme United ja Pärnu Jalgpalliklubi reede õhtul 1:1 viigi. Teised D-turniiri matšid peeti pühapäeval, kui Tartu JK Tammeka U21 alistas kahe Patrick Genro Veelmaa värava abil 3:0 Keila JK ning Nõmme Kalju FC U21 mängis 3:1 üle Kohtla-Järve JK Järve.

E-turniiril sai kolmeväravalise võidu kirja Paide Linnameeskond U21, kui Läänemaa JK alistati 4:1. Tabasalu JK - Viimsi JK mängus löödi üks värav, kui Viimsi 1:0 võiduvärava eest hoolitses 77. minutil Alari Verev.

Möödunud nädalavahetusel tehti algust ka F-turniiriga, kui FC Flora U19 alistas 2:0 Lasnamäe FC Ajaxi ja Tartu FC Santos oli 3:1 parem JK Sillamäe Kalevist.