07

11.2023

21:24

Tallinna FC Flora võttis suureskoorilise võidu Viimsi JK üle

Täna, 7. novembril Viimsi staadionil naiste Meistriliiga edasilükkunud voorus Tallinna FC Florat võõrustanud Viimsi JK pidi tunnistama vastase 10:0 paremust.

Flora naiskond sai väravaarve avatud juba kohtumise 16. minutil, kui täpsust näitas Siret Räämet. Kolme minuti pärast duubeldas Flora oma eduseisu, kui Viimsile läks Carmen Elisabeth Loime puutest kirja omavärav. Esimesel poolajal sahistas võõrustajanaiskonna väravavõrku veel Anastasia Ivanova ning võistkonnad läksid vaheajale seisul 3:0.

Riietusruumist tagasi tulnuna jätkas Flora veel näljasemalt, survestades Viimsit nende väljaku poolel ning leides võimalusi mõlemalt äärelt. 49. minutil jõuti taas karistusalasse ning seal määruseid rikkunud Viimsi naiskonna vastu määrati penalti, mille realiseeris kindlalt Kristina Teern. Hetk hiljem kordus justkui stsenaarium esimesest poolajast, kui järjestikused väravad läksid kirja tänu Ivanova täpsusele ning Viimsi mängija omaväravale. Edu kasvatati kaheksaväravaliseks 62. minutil, kui kohtumises lõi oma teise värava Räämet, kolme minuti pärast sai jala valgeks Getter Saar. 79. minutil vormistas resultatiivse tabamuse vahetusest mängu sekkunud Liselle Palts. Kohtumises pani i-le täpi peale Teern, kes vormistas ühteaegu oma selle hooaja 31. tabamuse.

Tiitli kindlustanud Tallinna FC Flora on mänginud kõik Meistriliiga voorud sel hooajal libastumiseta: 23 mängust on võetud 23 võitu. Viimsil on kirjas viis võitu, kaks viiki ning 16 kaotust, kogutud 17 punktiga paiknetakse tabeli kuuendal positsioonil.

Naiste Meistriliiga jätkub 24. vooru kohtumistega. Vooru avamängus pannakse pall mängu reedel, 10. novembril kell 19.00, kui Saku kunstmuruväljakul kohtuvad medalinõudlejad Saku Sporting ja Tartu JK Tammeka.