07

08.2009

21:31

Tallinna Levadia kaotas avakohtumise Debrecenile 0:1

Tallinna FC Levadia kaotas UEFA Meistrite Liiga 3. eelringi avakohtumise Ungari klubi Debreceni VSC-le 0:1.

Konstantin Nahk peab korduskohtumise Debreceni vastu vahele jätma. Foto: Catherine Kõrtsmik

Kadrioru staadionil toimunud kohtumise initsiatiivi haaras avapoolajal Levadia. Võõrustajad olid 15. minutil väravale lähedal, kui Konstantin Nahki pommlöök 20 meetrilt Debreceni posti raksatas.

Teisel poolajal suutis Debreceni oma mängu paremini peale suruda ning kiirrünnaku lõpuks lõi Leandro 70. minutil ungarlaste ainsa värava.

“Teisel poolajal vajusime liiga alla, väsisime ega suutnud palli ette toimetada,” sõnas Levadia peatreener Igor Prins. Levadia jaoks oli halb uudis ka Nahki kollane kaart, sest järgmise kohtumise peab Tallinna klubi kapten vahele jätma.

Debreceni VSC võõrustab Levadiat kolmapäeval, 5. augustil kell 20.00 (Eesti aja järgi 21.00) Ungaris Debreceni Oláh Gábor utcai staadionil.