30

09.2009

16:32

Tallinna Levadia kindlustas naiste meistritiitli!

Tallinna FC Levadia naiskond alistas teisipäevases 16. vooru kohtumises kodus 2:0 Põlva FC Lootose ning kindlustas voor enne Meistriliiga lõppu meistritiitli. Tiitli kindlustanud kohtumises jõudis 32. minutil sihile väravaküttide edetabelit juhtiv Ave Pajo, 55. minutil lõi Kadi Einola omavärava.

Kolmapäevases esimeses mängus purustas FC Flora võõrsil FC Kuressaare 13:0 ja jätkab endiselt hõbedakursil. Samuti hõbemedalit püüdev Pärnu JK alistas Nõmme JK Kalju 2:0. JK Tallinna Kalev võitis Tartus kohaliku Tammeka 1:0.

Naiste Meistriliigale pannakse punkt 10. oktoobril, kui vahelejäänud mängus kohtuvad Kalju ja Kuressaare. Ülejäänud naiskondade jaoks lõppevad liigamängud 4. oktoobril. Järgmisest hooajast osaleb nii naiste Meistri- kui Esiliigas kuus naiskonda, tänavu on need arvud vastavalt 8 ja 11. Juurde tekib II liiga.

Tänavuse hooaja Meistriliiga esimesed 5 naiskonda tagavad pääsme järgmise aasta Meistriliigasse. 6., 7. ja 8. kohaga lõpetanud naiskonnad koos Esiliiga parimaga (duublid ei lähe arvesse) mängivad play-off-mänge ja selgitavad kuuenda naiskonna, kes saab koha Meistriliigas.

Naiste Meistriliiga XVI voor

29.09. 17.00 Tallinna FC Levadia - Põlva FC Lootos  2:0 (1:0)
Väravad: 32. Ave Pajo, 55. ov. Kadi Einola
Hoiatus: 73. Anželika Ahmetšina
Pv: 25

30.09. 16.30 FC Kuressaare - Tallinna FC Flora  0:13 (0:3)
Väravad: 9., 29., 61., 69., 75., 79., 86. Katrin Loo, 42. Lea Saapar, 47., 72. Pille Raadik, 51., 67., 87. Liis Pello