23

11.2020

14:21

Tammeka naiskond teenis üleminekumängudel võidu

Tartu Tammeka naiskond alistas üleminekumängude teises kohtumises 2:0 JK Tabasalu ja kindlustas kahe mängu kokkuvõttes järgmiseks aastaks koha Meistriliigas.

Möödunud nädalavahetusel Tabasalus toimunud avakohtumisest väljus Tammeka minimaalse 1:0 võiduga. Seega oli teise mängu eel seis vägagi põnev ning Tabasalule piisanuks omakorda 1:0 tulemusest, et viia kohtumine lisaajale. Sepa jalgpallikeskuses peetud mängu avapoolajal väravaid ei sündinud.

Tammeka suutis koduväljakul juhtohjad haarata ligikaudu veerand tundi enne mängu lõppu. Hanna Rästa konksutas vastaste karistusalas ning kukutati Tabasalu kaitsjate poolt. Kohtuniku poolt määratud penalti realiseeris Tammeka kapten Rahel Repkin. Mõned minutid enne lõpuvilet sai jala valgeks ka Rästa ise, kui lahendas üks ühele olukorra. Sel aastal Meistriliigas seitsmendaks tulnud Tammeka sai kahe mängu kokkuvõttes seega õiguse ka järgmisel hooajal kõrgeimas liigas üles astuda.