18

06.2024

22:49

Järelvaadatav | Kalju alistas Kalevi ja sai hooaja üheksanda võidu

Nõmme Kalju FC võitis A. Le Coq Premium liiga 16. voorus 2:0 JK Tallinna Kalevit.

Kalju läks kohtumist juba 7. minutil juhtima, kui Alex Matthias Tamme paremalt äärelt tulnud tsenderdus leidis üles valveta jäänud Promise Davidi, kes suunas peaga palli võrku. 55. minutil lõi David nii enda kui Kalju mängu teise värava, kui nurgalöögi järel sai David kaks korda järjest löögile. Kui esimese ürituse suutis Kalevi väravavaht Oskari Forsman tõrjuda, siis teisel korral lõi 22-aastane Kanada ründaja palli meetrilt väravasse. Mängu lõpus oli Tamm lähedal Kalju kolmandale väravale, kuid tema löök tabas latti.

Kalju lõpetas 2:0 tulemusega kolmemängulise võiduta seeria, kirjutades tabelisse hooaja üheksandad kolm punkti. Kalev sai neljanda järjestikuse ning hooaja kümnenda kaotuse. Kalju tõusis praeguse seisuga 32 punktiga teisele kohale, Kalev jätkub 16 punktiga seitsmendal real.

Kohtumist saab järele vaadata siit:

Pildil Nõmme Kalju FC ründaja Alex Matthias Tamm (vasakul) ja JK Tallinna Kalevi kaitsja Kaspar Laur (paremal). Foto: Katariina Peetson/Jalgpall.ee