22

07.2022

16:43

Tänavused Eesti maavõistlused avas Hiiumaa – Raplamaa vastasseis

Eesti maavõistlustel peeti pärast kaheaastast pausi esimene maakondadevaheline kohtumine, kui Kärdla linnastaadionil läksid 23. juulil vastamisi Hiiumaa ja Raplamaa koondised.

Raplamaa jäi peale tulemusega 1:0

23. juulil kell 14:30 Kärdla linnastaadionil
HIIUMAA - RAPLAMAA 0:1 (0:0) ametlik protokoll

Värav: 63. Kaupo Kantsik
Hoiatused: 38. Sander Karu, 41. Kermo Platov, 44. Markus Miiter, 56. Karl Johan Kastein, 58. Rando Suuster, 90.+3. Hargo Liiving - 76. Martin Tilk

HIIUMAA: 1-Karl Värva, 19-Guido Kutser (46. 21-Rando Suuster), 5-Silvester Ilumets, 2-Timo Vares, 20-Algis Kelder (66. 14-Hargo Liiving), 6-Karl Johan Kastein (78. 16-Jonatan Saarnak), 3-Sander Karu, 9-Jaagup Kopli (66. 11-Kert Kütt), 88-Arthur Jeršov, 10-Kermo Platov (46. 17-Holger Sepma), 28-Markus Miiter (46. 92-Indrek Nõulik, 78. 8-Georg Linkov).
Varus ka: 30-Tanel Klee, 90-Janno Johanson.

Treener: Mario Degtjov
Meedik: Kristiine-Elštein Naukas
Esindaja: Kristi Linkov

RAPLAMAA: 1-Tauri Bachmann, 77-Romet Nurming, 7-Priit Põldmaa, 6-Ahto Liivamäe, 15-Sten Kenert Maalinn, 23-Kaupo Kantsik, 8-Martin Tilk, 19-Madis Nurmik, 21-Brenet Rohtoja (46. 20-Daniel Kosubenko), 29-Raimond Stepanjuga, 9-Karel Kadarik (46. 50-Rendo Roots).

Treenerid: Janno Kivisild ja Rein Pajunurm

Pealtvaatajaid: 47
Peakohtunik: Priit Alekask
Abikohtunikud: Miia Narusk, Maksim Kartševski.


Hiiumaa ja Raplamaa vaheline maavõistlus toob väljakule mitmeid Eesti tippliigade kogemusega mängijaid. Hiiumaa koosseisu kuuluv Markus Miiter mängib igapäevaselt Pärnu JK Vapruses, kelle ridades tegi ta tänavu juunis Premium liiga debüüdi. Kõrgliigas on varasemalt mänginud ka Sander Karu (43 mängu) ja Algis Kelder (18 mängu), korra on vahetusest sekkunud Hargo Liiving ning rohkelt noortekoondiseid esindanud Arthur Jeršov. Raplamaa koosseisu kuuluvad valdavalt mängijad Raplamaa JK-st, kes võistleb igapäevaselt Eesti tugevuselt kolmandas liigas Esiliiga B-s. Raplamaa koondist juhendab Eesti Jalgpalli Liidu tehniline direktor Janno Kivisild.

Hiiumaa ja Raplamaa vahelise kohtumise avavile kõlab 23. juulil Kärdla linnastaadionil kell 14.30. Mängu peakohtunik on Priit Alekask, keda assisteerivad äärtel Miia Narusk ja Maksim Kartševski.

Hiiumaa koosseis:

Karl Värva (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Georg Linkov (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Kert Kütt (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Kermo Platov (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Karl Johan Kastein (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Silvester Ilumets (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Jaagup Kopli (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Indrek Nõulik (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Holger Sepma (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Timo Vares (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Tanel Klee (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Rando Suuster (FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM)
Arthur Jeršov (Läänemaa JK)
Jonatan Saarnak (Läänemaa JK)
Hargo Liiving (Läänemaa JK)
Algis Kelder (Saue JK)
Sander Karu (Saue JK)
Markus Miiter (Pärnu JK Vaprus)
Guido Kutser (Viimsi JK)

Treener: Mario Degtjov
Meedik: Kristiine-Elštein Naukas
Esindaja: Kristi Linkov

Raplamaa koosseis:

Ahto Liivamäe (Raplamaa JK)
Raimond Stepanjuga (Raplamaa JK)
Martin Tilk (Raplamaa JK)
Robin Kaljumäe (Raplamaa JK II)
Brenet Rohtoja (Raplamaa JK)
Kaupo Kantsik (Raplamaa JK)
Karel Kadarik (Raplamaa JK II)
Sten Kenert Maalinn (Raplamaa JK II)
Ken Krister Maalinn (Raplamaa JK II)
Romet Nurming (Raplamaa JK)
Teet Kallaste (Raplamaa JK)
Madis Nurmik (Raplamaa JK)
Priit Põldmaa (Raplamaa JK II)
Tauri Bachmann (Raplamaa JK/ laenul Harju JK Laagrist)
Ott Madisson (Vändra JK Vaprus ja FC Lelle ÜM)
Rendo Roots (FC Nõmme United U21)
Daniel Kosubenko (FC Hiiumaa)

Treenerid: Janno Kivisild ja Rein Pajunurm

Traditsioonilisi Eesti maavõistluseid korraldab Eesti Jalgpalli Liit alates 2012. aastast. Turniiri süsteem näeb ette, et 15 maakonna ja pealinn Tallinna esindused kohtuvad omavahel kahel korral ning seni on peetud kaheksa vooru. Kõikide peetud kohtumiste tulemustega saab lähemalt tutvuda SIIT.

Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla