23

02.2022

11:08

Tartu Ravens ja Sillamäe Alexela said kirja viigipunkti

Teisipäeva õhtul käisid Coolbet saaliliigas väljakul Tartu Ravens Futsal ja Sillamäe Alexela ning kohtumine lõppes 3:3 viigiga.

Koduväljakul mänginud Ravens alustas teravamalt, kui kümnendaks minutiks oli tablool nende kaheväravaline eduseis tänu Karl Uibolehe ja Juhan Kondikese tabamustele. Enne vaheajale minekut jõudis Alexela siiski viigistada, kui kaks väravat lõi Yurii Kidanov. Teine tabamus sündis vaid mõned sekundid enne poolaja lõppu. Teisel poolajal sai väravaid näha viimase kuue minuti jooksul. Alexela haaras juhtohjad läbi Andrii Kidanovi, kuid järgmisel minutil sai jala valgeks Temari Nuuma, tuues tabloole hilisema lõppseisu.

Ravensi jaoks oli tegemist hooaja esimese viigiga, liigatabelis hoitakse 25 punktiga neljandat kohta. Alexela paikneb 17 punktiga seitsmendal positsioonil.

Kolmapäeval, 23. veebruaril on kavas üks mäng, kui FC Jõgeva Wolves võõrustab JK Kohilat. Praegu 10. kohal paiknev Wolves on suutnud 12 kohtumisega kirja saada ühe võidu, kaks viiki ja üheksa kaotust. Kohila asub viiendal tabelireal 19 punktiga.

Mängude otseülekandeid näeb Wave Sports Media YouTube’i lehel. Coolbet saaliliiga mängudekalendriga saab tutvuda Eesti Jalgpalli Liidu kodulehel.