28

05.2021

11:50

Tasavägine voor Esiliigas: neli üheväravalist võitu ja üks viik

Esiliigas peeti neljapäeval kuuenda vooru kohtumisi, kui tabeli tipud võtsid 2:1 võitude toel kolm võidupunkti.

Voor algas Tartus, kus kohalik JK Tammeka U21 sai oma esimesed punktid, kui alistati 1:0 FC Elva. Kohtumise võiduvärava lõi 78. minutil Martin Jõgi.

Soccernet.ee mängus oli FC Nõmme United 2:1 parem FC Flora U21-st. Esimese poolaja ainsa tabamuse eest hoolitses nurgalöögi järel Nõmme kaptenipaela kandnud Sander Alex Liit. Eduseis püsis tablool 55. minutini, mil Andreas Kiivit viigistas, kuid Unitedile andis võidu Lars-Indrek Aigro 64. minuti värav. Aigro oli vahetusest väljakule tulnud kõigest minut varem.

JK Tallinna Kalev oli sama tulemusega parem Tartu JK Welcost. Kõik väravad löödi avapoolajal ja Kalevil õnnestus välja tulla kaotusseisust, sest 37. minutil viis külalised juhtima Karl Joosep Mark, kuid Kalevi poolt olid täpsed Alger Džumadil ja Ramol Sillamaa vastavalt 40. Ja 44. minutil.

Maardu Linnameeskond alistas 2:1 Paide Linnameeskond U21 võistkonnda. Vladislav Ogorodniku tabamus oli avapoolaja ainus ning Maardu nautis eduseisu 82. minutini, mil penalti realiseeris Sekou Amadou Camara. Maardu võiduvärava lõi 88. minutil Ilja Zelentsov.

Pärnu Rannastaadionil pidasid lahingu Pärnu Jalgpalliklubi – Tallinna FCI Levadia U21, kui kohtumine lõppes 2:2 viigiga. Veiko Vespere avaminuti väravale vastas 10. Minutil Karl Rudolf Õigus, kuid PJK taastas 22. minutil tänu Oliver Vaabelile oma eduseisu. Õiguse teine värav 38. minutil viigistas taas seisu ning rohkem väravaid ei löödud.

Maardu jätkab kaotuseta ja on tabeli tipus viiest mängust teenitud 13 punktiga. Tallinna Kalev on kuue mänguga samuti kirja saanud 13 punkti ja edestab Nõmme Unitedit ühe punktiga. FCI Levadia noortel ning PJK-l on kogutud 10 punkti ning Paide U21, kel on üks mäng varuks, on seitsme punktiga kuues. Elval ja Flora U21-l on vastavalt kuus ja viis punkti ning eile esimesed punktid noppinud Tammeka U21 on kolme punktiga (neljast mängust) üheksas. Welcol on kuue vooruga ette näidata üks viigipunkt. Järgmine voor peetakse pühapäeval ja esmaspäeval. Kalendri leiab SIIT.