29

04.2009

18:13

Teine finalist on Nõmme JK Kalju

Teine poolfinaalmäng JK Sillamäe Kalevi ja Nõmme JK Kalju vahel möödus 390 pealtvaataja juuresolekul tasavägiselt. Kui esimesel poolajal omas mõningast ülekaalu külalisvõistkond Nõmmelt, siis teisel poolajal ja ka lisaajal oli üritavam pool juba Sillamäe Kalev. Paraku ei suutnud kumbki meeskond 120 minuti jooksul väravat lüüa ja asutigi lööma mängujärgseid penaltisid.

Ka see etapp mängust möödus ääretult pingeliselt ja kokku saadi sisse pooled kümnest löödud penaltist. Mõlemad väravavahid tegid võrdselt kaks tõrjet, kuid lisaks aitas Kaljut üks kord ka väravapost ja kõik see kokku väljendus lõppskooris - 0:0, pen. 2:3 Nõmme JK Kaljule!

Palju õnne Nõmme meeskonnale paari kuu pärast eesseisva debüüdi eest Euroopa ametlikes sarjades!

12. mail Kadrioru staadionil toimuvas Eesti 2008/2009. a. karikafinaalis kohtuvad seega Tallinna FC Flora ja Nõmme JK Kalju!

Eesti 2008/2009. a. karikavõistluste teine poolfinaalmäng:

Kolmapäeval 29. aprillil Sillamäe Kalevi staadionil (Kesk 30, Sillamäe)
kell 18:00 JK SILLAMÄE KALEV - NÕMME JK KALJU*  0:0 (0:0) pen. 2:3

Väravad: -
Hoiatused: 24. Vitalis Stankevicius, 35. Sergei Vihrov, 115. Maksim Gruznov - 28. Marcio Pimentel, 68. Maksim Smirnov, 80. Murilo Maccari

Felipe Nunes - sisse 2:3 Kalju võit!

JK Sillamäe Kalev: 1-Mihhail Starodubtsev, 3-Aleksei Naumov, 14-Vassili Kulik, 4-Gvidas Grigas, 2-Eimantas Valaitis, 17-Sergei Vihrov (113. 9-Irfan Ametov), 21-Vitalis Stankevicius (84. 10-Evgeny Kabajev), 20-Dmitri Lipartov (103. 11-Nerijus Maciulis), 13-Aleksandr Dubõkin, 5-Aleksandr Kulik, 99-Maksim Gruznov.
Varus: 16-Aleksandr Djatšenko, 20-Vilius Lapeikis, 11-Nerijus Maciulis, 10-Evgeny Kabajev, 8-Aleksandr Mutik, 15-Dmitri Smirnov, 9-Irfan Ametov.

JK Kalju: 31-Rene Kaas, 8-Allan Arruda, 25-Martin Hurt, 2-Mikk Haavistu, 28-Jevgeni Novikov (107. 6-Liivo Leetma), 16-Murilo Maccari, 5-Felipe Nunes, 9-Maksim Smirnov (71. 17-Andrus Mitt), 7-Marcio Pimentel, 18-Sergei Terehhov, 14-Janar Tükk.
Varus: 1-Daniil Savitski, 24-Kristofer Kask, 12-Martin Tšegodajev, 17-Andrus Mitt, 6-Liivo Leetma.

Mänguolud: +12, vahelduva pilvisusega ilm; muru kevadiselt rahuldavas seisukorras.