09

08.2009

15:27

Teise liiga 15. vooru mängud

Teises liigas jätkati hooaega 15. vooruga. Põhi-ida piirkonnas lepiti reedel kolmes mängus neljast viiki. Üks esikohapretendent Tallinna FC Ararat viigistas 4:4 Põhja-Tallinna JK-ga. Sama tulemus fikseeriti ka Nõmme JK Kalju II ja FC MC Tallinna vahelises mängus. 1:1 viiki mängisid Lasnamäe FC Ajax II ning Kiviõli Tamme Auto II võistkond. K-Järve JK Alko ületas FC Concordia Audentest 6:0. Pühapäeval viigistasid JK Tallinna Kalev II ning JK Kaitseliit Kalev 1:1 ja Tabasalu PK Jõhvi JK Orbiit 2:2. Keskerakonna JK kaotas Tallinna Dünamole 0:3. Dünamo ongi uus tabelijuht!

Eelmisest voorust laekus aga selline parandus, et seoses diskvalifitseeritud mängija kasutamisega tühistati Tallinna JK Dünamo ja K-Järve JK Alko tulemus ja tabelisse läks kirja tulemus 0:- JK Dünamo kasuks.

14 FC Concordia Audentes 15 0 2 13 13:73 2

Lõuna-lääne piirkonnas sündis väikene üllatus Valgas, kus FC Warrior II võitis Pärnu JK Vapruse 5:2. ootuspärane oli HÜJK Emmaste 1:0 võit FC Toompea üle. Laupäevases liidrite mängus võitis jõuliselt ülespoole rühkiv FC Elva tänu Siim Tuki poolt 21. minutil realiseeritud penaltile 1:0 FC Nõmme Unitedi. Võru JK kaotas 4:5 FC Metecile.

Pühapäeval võitis Türi JK Ganvix Pärnu Kalevi SK 5:0,  Tartu SK 10 kaotas FC Tarvastule 0:4 ning Sörve JK Tartu JK Tammeka II-le 0:1. Otsustava värava lõi 31. minutil Mihkel Mikheim.