07

08.2011

17:36

Teise liiga lõuna/lääne 15. vooru tulemused

Ainuliider Tartu FC HaServ alistas FC Nõmme Unitedi 6:0. Kolm väravat lõi Aleksandr Pruttšenko, kaks lisas Olari Perlin ja ühe Aleksei Mamontov. Pruttšenko jõudis 14 löödud väravani ja asus sellega väravaküttide edetabelis tippu.

Teisel kohal olev Paide Kumake läks Pärnu Linnameeskond II vastu juba 5. minutil Priit Raali löögist juhtima, kuid 47. minutil seadis Kristen Saarts jalule viigi. 1:1 viigiga mäng lõppeski, neljandal lisaminutil teenisid punase kaardi Alar Arula Paidest ja Hevar Aas Pärnust.

Kolm punkti kasseeris juurde ka Rummu Dünamo, sest nende vastane Viljandi JK Kotkad on turniirilt eemaldatud.

Pühapäeval viigistasid juhtgruppi kuuluvad Sörve JK ja Viljandi JK Tulevik 1:1. 5. minutil viis Raiko Mutle Tuleviku juhtima ja 75. minutil viigistas penaltist seisu Margus Rajaver.

Türi JK Ganvix võitis FC Tarvastu 4:0. Kaks väravat lõi Toomas Mangusson, ühe Ranet Lepik ja Kristo Kiik, kes lisaks lõi veel penalti väravast mööda.

Hooaja alguses edukas olnud JK Luunja on oma hoo minetanud ja kaotas täna Tartu JK Tammeka teisele 1:4. Teine Tartu meeskond, SK10 Premium alistas HÜJK Emmaste 3:1.