10

06.2012

16:55

Teise liiga lõuna/läänes on pärast 10. vooru endiselt tipus Tulevik

Neljapäeval toimus Sportland Arena teise liiga lõuna/lääne 10. vooru esimene mäng, kus Tallinna FC Flora III saavutas suureskoorilise võidu FC Nõmme Unitedi üle.

Rando Leokin avas skoori juba 2. minutil ja kuigi Kuldar Võsar seadis 30. minutil jalule viigi ei lasknud noored floralased end sellest häirida ja vaheajale mindi 3:1 eduseisul. 42. minutil lõi võiduvärava Roman Sobtšenko ning edu kindlustas veelkord Rando Leokin.

Teisel poolajal jätkati hoogsas tempos ja tulid ka uued väravad. 70. minutil oli täpne Dmitri Knjazev ja mängu lõpus säras Joseph Saliste, lüües 86. minutil penaltist ja 90. minutil lõppseisuks 6:1. Mängul viibis 30 pealtvaatajat ja kaarte jagati vaid üks, mille pävis 82. minutil Ardo-Andre Mikumets.

Laupäeval tegid liider Viljandi JK Tulevik ja Vändra JK Vaprus viigi. Jorma Kiigemägi omaväravast asus Vaprus 42. minutil juhtima ja Ants Stern viigistas 62. minutil lõppseisuks 1:1.

Pühapäeval alistas Pärnu Linnameeskond II JK Luunja 5:0. Kristen Saarts lõi 2, Martin Partsioja, Ott Midenbritt ja Aron Tanel Niin aga ühe värava. Keila JK oli 2:0 üle FC Elvast Toomas Kelo väravast, teise lõi nende eest elvalane Veiko Kütt oma väravasse.

HÜJK Emmaste võitis Sörve JK 5:1. Tõnis Kaukvere lõi 2, Janar Tükk, Kristjan Paapsi ja Joonas Lasberg ühe värava. Saarlastest oli täpne Margus Rajaver. Paide Kumake aga kaotas kodus Tartu SK 10 teisele 2:3. Türi JK Ganvix hävis FC Tarvastule 2:7. Kaks väravat lõid võitjatele nii Indrek Klein, kui ka Meelis Allik.