17

06.2012

11:50

Teise liiga lõuna/lääs 11. vooru tulemused

Laupäeval toimus kaks mängu. Järjekordse kaotuse sai JK Luunja, kes ei saanud kodus vastu Tallinna FC Flora III koosseisule, kaotades mängu 1:5. Luunja auvärava lõi Erki Kade, Flora eest hiilgas Dmitri Knjazev 4 väravaga, ühe lisas Martin Nurmsaar.

Tartu SK 10 II kaotas samuti koduväljakul mängides 2:3 Vändra JK Vaprusele. Kaks väravat lõi Vapruse eest Toomas Eier.

Pühapäeval tegid põnevusmängus 3:3 viigi FC Tarvastu ja Paide Kumake. Kuigi külalised Paidest mängisid terve mängu 9-kesi, olid nad veel 86. minutil võidus kinni, kuid just siis lõi Indrek Klein 52 pealtvaataja rõõmuks lõppseisuks 3:3. Mäng oli väga korrektne, ei ainsati hoiatuskaarti.

Salme staadionil alistas Sörve JK Keila klubikaaslased 1:0. Ainsa värava lõi 85. minutil Pelle Pohlak. Tabelijuht Viljandi JK Tulevik jätkas edukalt, alistades koduväljakul Pärnu Linnameeskonna teise koosseisu 4:2. Mulkide väravad lõid Raido Roman kahel korral ning Rasmus Luhakooder ja Martin Allik.

HÜJK Emmaste lustis FC Nõmme Unitedi vastu 11:0 võiduga. Kolm väravat lõi Tõnis Kaukvere, kaks Reimo Oja ja Ergo Reinvald, ühega piirdusid Raido Luhaorg, Joonas Laasberg, Priit Raamat ja Jaan Kekišev. FC Elva oli 4:0 üle Türi JK Ganvixist.