24

07.2011

20:21

Teise liiga lõuna/lääs 13. vooru tulemused

Paide linnastaadionil kohtusid liidrid Paide Kumake ja Tartu FC HaServ. Tänu viiv enne lõpuvilet Aleksei Mamontovi löödud väravale võitis mängu HaServ 3:2 ja tõusis ühtlasi ka uueks tabelijuhiks.

Võitjatele lõid väravaid ka Aleksandr Pruttšenko penaltist ja Rodion Aleksejev. Kumakese väravad läksid Martin Muiste ja Priit Raali nimele. Mängul oli 115 pealtvaatajat.

Viljandi JK Tulevik alistas koduväljakul FC Tarvastu 3:1. Külalised läksid 32. minutil Priit Pärnpuu löögist juhtima, kuid peagi viigistas seisu Raido Roman. Teisel poolajal kindlustasid Janar Õunapi ja Jaanus Sireli (penaltist) väravad Tulevikule võidu.

Laupäeval alistas Tartu SK 10 Premium 1:2 kaotatud avapoolaja järel 6:2 Pärnu Linnameeskonna teise koosseisu. Kolm väravat lõi Karl Koppel.

Pühapäevases esimeses mängus alistas Tartu JK Tammeka II Türi JK Ganvixi 4:1. Võitjate väravad lõid Martin Jõgi, Jürgen Lorenz, Chris Anderson ja Georgi Ivanov. Ganvixi auvärava lõi Rauno Uus.

Rummu Dünamo 30. minutil juhtima Sörve JK vastu juhtima, kui täpne oli Jevgeni Tšigrinov, kuid teisel poolajal tõid Mario Pruul ja Maikko Mölder oma väravatega saarlastele 2:1 võidu. Võib veel lisada, et rummulane Vjatšeslav Milenin lahkus mängust kahe hoiatuse tõttu juba 8. minutil.

HÜJK Emmaste võitis vähemuses mänginud Viljandi Kotkaid 6:0 ning FC Nõmme United JK Luunja 4:2.