31

07.2011

19:15

Teise liiga lõuna/lääs 14. vooru tulemused

Vooru esimeses mängus saavutas Viljandi JK Tulevik ootamatult suure 11:0 võidu Türi JK Ganvixi üle. Umbes 100 pealtvaataja juuresolekul asuti väravasajuga tegelema 8. minutil, kui skoori avas Raido Roman. 18. minutil oli täpne Karel Kübar, 33. minutil Raiko Mutle. Poolaja lõpetas 38. minutil oma esimese värava löönud Rasmus Luhakooder.

Teisel poolajal lõi Luhakooder veel 4 väravat (54., 62., 69. ja 87. minutil). Karel Kübar lõi värava 67. ja Martin Allik 83. minutil. Väravavaht Rait Oja realiseeris 85. minutil penalti, kokku seega 11:0 võit! Palju väravaid löödi ka Rummu Dünamo ja JK Luunja mängus, kus jäi peale Luunja 4:3.

Kolmandas laupäevases mängus kaotas Pärnu Linnameeskond II FC Tarvastule 1:2. Tarvastu läks Meelis Alliku löökidest poolajaks 2:0 juhtima. Pärnu auvärav sündis aga Karl-Martin Müüri löögist 91. minutil.

Pühapäeval alistas Paide Kumake Tartu SK 10 Premiumi 3:0. Väravate autoriteks Rauno Kald, Rauno Kiisk ja Martin Muiste. Tartu JK Tammeka II aga kaotas 0:1 Sörve JK-le. Saarlaste võiduvärava lõi 40. minutil Hans Hiiuväin.

Üldliidriks tõusnud Tartu FC HaServ alistas Marek Tšernjavski, Olari Perlini ja Tanel Joosepi väravatest HÜJK Emmaste 3:0. FC Nõmme United teenis aga kolm punkti mänguta, sest Viljandi JK Kotkad andsid juba varakult teada oma loobumisest.