28

08.2011

19:38

Teise liiga lõuna/lääs 18. vooru tulemused

Avamängus kaotas Pärnu Linnameeskond II Sörve JK-le 2:4. Skoori avas 17. minutil Margus Rajaver. Juba 19. minutil seadis Envar Lauter jalule viigi, kuid poolajaks olid uuesti ees saarlased tänu Elari Valmase 38. minuti väravale.

Teise poolaja alguses viigistas seisu Anton Issakov, kui mängu lõpuks tõid Taavi Trasbergi ja Maikko Möldri väravad 4:2 võidu Sörvele.

Veel põnevamalt möödus Viljandi JK Tuleviku ja Tartu FC HaServi vaheline mäng. Sergei Starovoitov viis 35. minutil külalised ette, kuid Janar Õunap 58. ja Rasmus Luhakooder 70. minutil pöörasid kaalukausid Tuleviku poole. 74. minutil oli uuesti täpne Starovoitov, ent minut hiljem pani mängule punkti Luhakooder, Tulevik võitis 3:2.

Kaks mängu toimusid laupäeval, Tartu JK Tammeka II alistas Tartu SK 10 Premiumi 3:0, Türi JK Ganvix aga kaotas JK Luunjale 2:3.

Voor lõppes kahe mänguga pühapäeval. Rummu Dünamo kaotas Paide Kumakesele 1:3. Võitjate väravad Martin Muistelt, Rauno Rikbergilt ja Herkki Orrolt, kaotajatel oli täpne Vadim Talama. Hoiatustega jäi sama tulemusega peale Rummu: Andrei Kisseljov, Vjatšeslav Milenin, Gogdan Pavlovski - Margus Reinaru.

FC Nõmme United alistus HÜJK Emmastele 0:4. Skoori avas Janar Tükk 17. minutil. 73. lõi värava Tauri Tursk, 87. jälle Tükk ja 91. minutil Olavi Ojamaa.