14

08.2011

12:10

Teise liiga põhi/ida 16. vooru tulemused

Vooru kolmapäevases avamängus alistus Tallinna FC Olympic Jõhvi JK Orbiidile 0:5. Vassili Kulik lõi kolm väravat.

FC MC Tallinn ja Tabasalu Palliklubi tegid reedel 2:2 viigi. Skoori avas Antti Arst 38. minutil, viies Tabasalu juhtima. Ülejäänud väravad löödi mängu lõpus. Toomas Wilson viigistas 84. minutil, veidi hiljem viis Rivo Reinson taas Tabasalu ette, kuid Fjodor Voronin pani punkti 92. minutil, viigistades seisu 2:2. Hoiatused läksid kirja Mihhail Grossile, Rainer Lillele, Raido Kuurmaale ja Rivo Reinsonile.

Ka teine reedene mäng jäi viiki. Šamil Mussajev viis Lasnamäe FC Ajax II 35. minutil juhtima, kuid Ralf Rogov JK Kaitseliit Kalevist viigistas seisu 62. minutil. Nii mäng lõppeski. Hoiatuse sai enda nimele Vitali Mihhasev.

FC Infonet II kaotas JK Tallinna Kalev II-le 0:1. Ainsa värava lõi 36. minutil Hans-Kristjan Aasma. 1:1 viigi tegid TJK Legion II ja JK Sillamäe Kalev II. Väravad Mirza Gassimov 39. ja Aleksandr Volkov 12. minutil.

Tabelis ainuliidriks kerkinud Rakvere JK Tarvas alistas pühapäeval Rakvere linnastaadioni ideaalsel kodumurul Kohtla-Järve JK Alko 5:1. Esimesel poolajal hoolitses väravate eest Joonas Ljaš, lüües kena vintpalli võrku 8. ja penalti 18. minutil. Teise poolaja 54. minutil suurendas ta edu 3:0-ni. Ülejäänud väravad lõid Sergei Akimov ja Mihkel Lõhe. Alko auvarav läks Grigori Tipukinile tänuks ilusa ja täpse löögi eest värava ülanurka.

Viimases mängus alistas Nõmme JK Kalju II Tallinna JK Dünamo 5:0. Väravad lõid Kouadio, Marek Mäekala, Hiroyuki Mitsuyama, Timo Erkki Huttunen ja Denis Vnukov.