11

09.2011

18:47

Teise liiga põhi/ida 20. vooru tulemused

Teise liiga põhi/ida 20. voorus toimus Rakveres eeldatav esikohamäng kohaliku Tarvase ja JK Sillamäe Kalevi II vahel. Külalised võtsid mängu väga tõsiselt, tuues kaasa palju põhimeeskonda kuuluvaid Meistriliiga pallureid.

9. minutil viis Joonas Ljaš Tarvad juhtima, kuid 20. minutil viigistas seisu Dzmitry Lipartov. Üheksa minutit hiljem taastas Jaanus Kaasik väljakuperemeeste eduseisu. Enne poolajavilet jäid külalised vähemusse, kui teise hoiatuse tõttu lahkus mängust Sergey Mironov.

Teisel poolajal tugevdasid sillamäelased koosseisu, väljakule tulid Artjom Dmitrijev ja Alexander Nikulin. Dmitrijev viigistaski 58. minutil seisu, kuid teenis 2 minutit hiljem punase kaardi. Kuigi külalised olid kahemehelises vähemuses, otsisid nad endiselt võitu, eriti aktiivne oli Nikulin. Aga mängu viimase värava lõi 86. minutil värava eest peaga siiski Tarva eestvedaja Reijo Kuusik ja viimase eemaldamise teenis kolm minutit hiljem Irfan Ametov.

Mängu lõpp möödus nii, et Tarvas hoidis palli ning 3:2 eduseisu ja umbes 200 pealtvaatajat ootasid lõpuvilet ja võitu, mis suurendas oluliselt meeskonna Esiliigasse pääsemise tõonäosust.

Ülejäänud reedesed tulemused on allpool kirjas, mainimist väärib ekskoondislase Aleksander Saharovi hat-trick Kalitseliidu eest. Pühapäeval toimus kaks mängu.

Teise liiga põhi/ida 20. vooru tulemused:

Kolmapäev, 7. september

Tallinna FC Olympic - Lasnamäe FC Ajax II  2:7 Protokoll

Reede, 9. september

Rakvere JK Tarvas - JK Sillamäe Kalev II  3:2
(2:1)
Väravad: 9. Joonas Ljaš, 29. Jaanus Kaasik, 86. Reijo Kuusik - 20. Dzmitry Lipartov, 58. Artjom Dmitrijev
Hoiatused: 25. Toomas Kiis, 49. Jaanus Kaasik, 63. Joonas Ljaš, 67. Henri Hang - 29., 40. Sergey Mironov, 33. Dzmitry Lipartov, 71. Tanel Tamberg
Eemaldamised: 40. Sergey Mironov, 60. Artjom Dmitrijev, 89. Irfan Ametov
Pv: 200

Tallinna JK Dünamo - JK Tallinna Kalev II  6:1 (4:1)
Väravad: 10. Ilja Batšurko, 15. Emil Guseinov, 38. Paul Kirsipuu, 44. Dmitri Židkov, 56. Nikolai Bokanov, 87. Maksim Židkov - 1. Mike Kõiv
Hoiatused: 63. Artur Kašitski - 41. Igor Koroljov, 65. Henri Prii, 86. Juhan Lilleorg
Pv: 55

FC MC Tallinn - JK Kaitseliit Kalev  3:3 (2:1)
Väravad: 1. Andre Talivee, 23. Fjodor Voronin, 75. Aleksandr Vassiljev - 44., 58., 62. pen. Aleksander Saharov
Hoiatused: 85. Fjodor Voronin, 90.+2. Rainer Lill, 90.+2. Toomas Wilson - 48. Rain Hindrimäe, 51. Tauno Laasme, 66. Sven-Jarno Lullu, 70. Vaiko Tammeväli
Pv: 5

FC Infonet II - Tallinna JK Legion II  3:1 (1:0)
Väravad: 28. Vladislav Ogorodnik, 53., 86. Konstantin Televinov - 50. Jevgeni Suhih
Hoiatused: 41. Artur Vladõntšenko, 70. Aleksandr Altosar, 87. Nikita Timošev - 70. Juri Gavrilov
pv: 30

Pühapäev, 11. september

K-Järve JK Alko - Jõhvi JK Orbiit  1:1
(1:0)
Väravad: 35. Vitali Andrejev - 76. Sergei Bazjukin
Hoiatused: 31., 48. Mihhail Tsarjov - 39. Mikhail Kharitanovich, 45. Raimond Äri
Eemaldamine: 48. Mihhail Tsarjov
Pv: 45
48. minutil tõrjus Konstantin Rubtsov Sergei Popovi löödud penalti.

Nõmme JK Kalju II - Tabasalu Palliklubi  3:0 (0:0)
Väravad: 59. Kouadio, 79. Hiroyuki Mitsuyama, 81. Rasmus Varvik
Hoiatused: 37. Dmitri Kovtunovitš, 44. Martin Tšegodajev - 60. Antti Arst, 63. Magnus Martinson, 66. Ahti Mardo