24

07.2011

11:36

Teise liiga põhi/ida kevadringi võitis Tarvas

Tegemist oli kevaringi viimase vooruga. Avamängus tunnistas Tallinna FC Olympic Tallinna JK Dünamo suurt üleolekut tulemusega 0:4.

Esimesel poolajal lõi värava Maksim Židkov, teisel olid täpsed Paul Kirsipuu ja Emil Guseinov. Üks värav läks kirja Olympicu väravavahi Oliver Vunderi omaväravana.

Reedel peeti Kernus väravaterohke mäng. M.C. Tallinn asus Aleksandr Vassiljevi kahest väravast 10. minutiks 2:0 juhtima, kusjuures avavärava lõi ta 19. sekundil. Edaspidi aga valitses mängu Rakvere JK Tarvas, võites poolaja 7:2 ja mängu omapärase skooriga 12:4. Kolm väravat lõid Alari Aunapuu ja Rainer Võsaste, kahel korral olid täpsed Joonas Ljaš ja Reijo Kuusik. Korra olid täpsed ka Siim Rannamäe ja Toomas Kiis. MC eest lõi ülejäänud kaks väravat Rainer Lill.

Hooaja teise võidu sai Lasnamäe FC Ajax II, kes alistas Vitali Platonovi ja Deniss Kovtuni väravatest Jõhvi Orbiidi 3:1. Orbiidi eest tegid skoori Andrei Jõgi vastaste ja Sergei Vigovski oma väravasse.

Kuusalus kaotas JK Kaitseliit Kalev JK Tallinna Kalev II-le 0:4. FC Infonet II võitis aga Kohtla-Järve JK Alko 5:0.

Laupäevases ainsas mängus alistas TJK Legion II Tabasalu Palliklubi 3:2. Kuna Tabasalu Palliklubi võistkonna koosseisus osales mängus lubatud viie asemel kuus duubelvõistkonna mängijat, kuulub mängutulemus tühistamisele ja tabelisse kantakse Legioni võit 3:-.

Pühapäeval kohtusid Sillamäel kohalik Kalev II ja Nõmme JK Kalju II. Tasavägises mängus alustas hästi Kalju, kes asus Tanel Tammemägi väravatest 2. ja 9. minutil 2:0 juhtima. Maksim Paponov 44. ja Ilja Monakov 56. minutil seadsid aga jalule viigi. Lõppseisu vormistas 82. minutil penaltist Hiroyuji Mitsuyama, tuues Kaljule 3:2 võidu.

Kalju tõstis sellega oluliselt oma võimalusi asuda heitlema Esiliigasse pääsu eest, ühtlasi aidati ka Rakvere JK Tarvas kevadringi lõpuks ainuliidri positsioonile. Kohe järgmises voorus on Kaljul koduväljakul võimalus ka Rakveret pidurdada.