15

08.2023

12:59

Teisipäeval ja kolmapäeval selguvad väikeste karikavõistluste finalistid

Väikeste karikavõistluste hooaeg on jõudnud otsustavate poolfinaalideni. Paides kohtuvad teisipäeval Paide Linnameeskond III ja Saue JK, Tallinnas mängivad kolmapäeval FC Zapoos ja Tartu Team Helm.

Esimene poolfinaal Paide Linnameeskond III ja Saue JK vahel algab Paide linnastaadionil kell 19:15. Eelnevad kuus kohtumist on võitnud Paide. Mängu vilistab Priit Alekask, äärtel abistavad teda Richard Kiviselg ja Aimar Taal.

Paide alistas teel poolfinaali veerandfinaalis Tallinna FC Flora U19 meeskonna seisuga 3:2. Saue oli veerandfinaalis 9:1 parem Türi Ganvix JK-st.

Teine poolfinaal Tallinna FC Zapoosi ja Tartu Team Helmi vahel algab kolmapäeval kell 20:30 Lasnamäel Infoneti staadionil. Meeskonnad on omavahel kohtunud korra: kaks aastat tagasi toimunud vastasseisu võitis Zapoos seisuga 6:2. Mängu peakohtunik on Erik Reinumägi. Abikohtunikud on Aron Härsing ja Markko Ladvas.

2. augustil Rakveres toimunud veerandfinaalkohtumine Tarvase ja Zapoosi vahel lõppes seisuga 1:2 ja pealinlased sammusid edasi poolfinaali. 26. juulil toimunud veerandfinaalis leppis Team Helm Kernu Põhikooli staadionil 1:1 viiki Tallinna FC Zenitiga ning pääs poolfinaali tagati tänu edukale penaltiseeriale.

Väikeste karikavõistluste finaal toimub 13. septembril kell 19.00 A. Le Coq Arenal.