29

07.2020

12:18

Tipneri karikavõistlustel alistas rahvaliiga meeskond Esiliiga B liidri

Eile peeti Evald Tipneri karikavõistlustel arvukalt kohtumisi. Enamikus mängudes võtsid kõrgemate liigade meeskonnad oma, kuid sekka mahtus ka üks üllatustulemus.

Üllatuseks saab lugeda 1/32-finaalide avakohtumist, kus Coolbet rahvaliiga meeskond Team Helm alistas Esiliiga B liidri JK Tallinna Kalev U21 tulemusega 2:1. Tartu Tamme kunstmuruväljakul toimunud kohtumist asus Team Helm juhtima 12. minutil, kui tabamuse sai kirja Ott-Kaarel Vään. Kalev U21 suutis küll tänu Markus Sjöblomi tabamusele 33. minutil viigistada, kuid viis minutit hiljem taastas Renee Püvi kodumeeskonna eduseisu. Selle tulemusega kohtumine ka lõppes ning Tema Helm tagas edasipääsu järgmisesse ringi.

Premium liiga meeskonnad oma avakohtumistes ei vääratanud. Tartu Tammeka suutis võõrsil alistada III liiga klubi Tallinna Zeniti 13:0 ning Nõmme Kalju teenis kodusel Hiiu staadionil 8:0 võidu Rummu Dünamo üle. Narva Trans läks Kreenholmi staadionil vastamisi Paide Linnameeskond III võistkonnaga ning sai kirja 4:0 võidu. Kohtumist saab täismahus järgi vaadata Soccernet.ee portaalist.

Tipneri karikavõistluste tulemused 28. juulil:

Team Helm – JK Tallinna Kalev U21 2:1 (1/32-finaal)
Tallinna FC Zenit – Tartu JK Tammeka 0:13 (1/32-finaal)
Nõmme Kalju FC – Rummu Dünamo 8:0 (1/32-finaal)
FCI Tallinn – Tartu FC Helios 5:1 (1/64-finaal)
Maardu Linnameeskond – FC Sssolutions 9:0 (1/64-finaal)
Tallinna FC Flora U21 – Tallinna FC Zapoos 10:1 (1/64-finaal)
Viimsi JK – Kristiine JK 4:2 (1/64-finaal)
Põhja-Sakala – FC Äksi Wolves 5:1 (1/64-finaal)
Paide Linnameeskond IV – Kohtla-Järve JK Järve 1:2 (1/64-finaal)
JK Narva Trans – Paide Linnameeskond III 4:0 (1/64-finaal)

Täna on kavas 11 karikavõistluste mängu, kui paralleelselt peetakse nii 1/64- kui ka 1/32-finaalkohtumisi.

Tipneri karikavõistluste kohtumised 29. juulil:

kell 19.00 SK Imavere – Valga FC Warrior, Imavere Jalgpalliväljak (1/32-finaal)
kell 19.00 Tallinna JK Legion – IBK Here for Beer, Kadrioru staadion (1/64-finaal)
kell 19.00 Jõgeva SK Noorus-96 – Tallinna FC Hell Hunt, Jõgeva aleviku staadion (1/32-finaal)
kell 19.00 Tallinna FC Olympic Olybet – Pärnu JK Poseidon, Nike Arena (1/64-finaal)
kell 19.00 Paide Linnameeskond – AFC Eyjafjallajökull, Paide linnastaadion (1/64-finaal)
kell 19.00 Raplamaa JK – Tallinna FC Eston Villa II, Rapla Kesklinna Kooli staadion (1/64-finaal)
kell 19.30 Tallinna FCI Levadia – Kohtla-Nõmme, Maarjamäe staadion (1/64-finaal)
kell 20.30 Rumori Calcio II Tallinn – Põlva FC Lootos, Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljak (1/32-finaal)
kell 20.35 Põhja-Tallinna JK Volta – FC Jõgeva Wolves, Sõle kunstmuruväljak (1/64-finaal)
kell 20.45 Tallinna FC Pocarr – Maarjamäe FC IGI, Infoneti Lasnamäe staadion (1/64-finaal)
kell 21.00 FC Kohvile – Jalgpalliklubi 32. Keskkool, Tartu Sepa jalgpallikeskuse kunstmuruväljak (1/64-finaal)