23

05.2022

13:58

Tipneri karikavõistlustel loositi esimeste ringide vastasseisud

Laupäeval, 21. mail peeti Evald Tipneri karikavõistlustel finaal, kui Paide Linnameeskond alistas Nõmme Kalju 1:0. Ühtlasi loositi ka vastasseisud 2022/2023. aasta karikavõistluste esimeseks kaheks ringiks.

Karikavõistlustele registreerus 75 võistkonda. Nende seas on ka Tallinna FC Flora, Tallinna FCI Levadia ja Paide Linnameeskond, kes on koha kindlustanud eurosarjas ja alustavad karikavõistlusi 1/16-finaalidest.

1/64-finaalpaarid:

FA Tartu Kalev - FC Puhkus Mehhikos
FCP Pärnu - Tallinna FC Maksatransport
Tallinna FC Olympic Olybet - FC Maardu Aliens
FCI Tallinn - Tallinna FC Eston Villa
JK Tabasalu - Pärnu JK Poseidon II
FC Vastseliina - Tallinna JK Legion
Tartu FC Helios - RL. Jalgpalliklubi 32. Keskkool
FC Kuressaare - Viimsi JK
Tallinna SC ReUnited - JK Loo
RL. FC Kohvile - Paide Linnameeskond III
Tartu JK Tammeka - FC Kose
JK Narva Trans - Tabasalu Ulasabat C.F.
Tallinna JK Legion U21 - RL. Vana Hea Puur
FC Tallinna Wolves 1arve - Tallinna FC Flora U19

Ilma mänguta pääsesid loosi tahtel otse 1/32-finaali: FC Järva-Jaani, FC Nõmme United , JK Tallinna Kalev U21, RL. JK Saare Latte, Pärnu JK Vaprus, Harju JK Laagri, FC Jõgeva Wolves, FC Elva, JK Kernu Kadakas, Tallinna FC Zapoos, Maarjamäe FC Vigri, Tallinna JK Jalgpallihaigla   , Tallinna FC EstHam United , Rakvere JK Tarvas, Jõhvi FC Phoenix, Saku Sporting, Tallinna JK Piraaja, Tallinna FC Zenit, Tallinna FC Teleios, Läänemaa JK, FC Tallinna Wolves, Raplamaa JK, Nõmme Kalju FC, FC Tallinn, Pärnu JK Poseidon, Tartu Team Helm, Kristiine JK, Nõmme Kalju FC U21, JK Tallinna Kalev, RL. JK Lääneranna, RL. FC Jager, Tallinna FC TransferWise, Pärnu Jalgpalliklubi, Valga FC Warrior          , Viljandi JK Tulevik, RL. FC Mulgi, FC Äksi Wolves, Tallinna FC Soccernet, Märjamaa Kompanii, Tartu JK Welco, Ida-Virumaa FC Alliance, Rumori Calcio Tallinn, Tallinna FC Flora U21, Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM.

1/32-finaalpaarid:

Tallinna FC Olympic Olybet vs. FC Maardu Aliens võitja - RL. JK Saae Latte
Märjamaa Kompanii - Tartu Team Helm
Tartu FC Helios vs. RL. Jalgpalliklubi 32. Keskkool võitja - JK Narva Trans vs. Tabasalu Ulasabat C.F võitja
Valga FC Warrior - FC Elva
FA Tartu Kalev vs. RL. FC Puhkus Mehhikos võitja - RL. FC Jager
Pärnu Jalgpalliklubi - Maarjamäe FC Vigri
JK Tabasalu vs. Pärnu JK Poseidon II võitja - Tartu JK Welco
Rumori Calcio Tallinn - JK Tallinna Kalev
RL. FC Kohvile vs. Paide Linnameeskond III võitja - Jõhvi FC Phoenix
Kristiine JK - RL. JK Lääneranna
Nõmme Kalju FC U21 - Tallinna FC Teleios
Tallinna FC Zapoos - Raplamaa JK
Tallinna FC Zenit - Pärnu JK Poseidon
RL. FC Mulgi - FC Tallinn
FC Vastseliina vs. Tallinna JK Legion võitja - JK Kernu Kadakas
Tallinna JK Piraaja - FC Tallinna Wolves 1arve vs. Tallinna FC Flora U19 võitja
Tallinna FC Flora U21 - FC Järva-Jaani
Viljandi JK Tulevik - Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM
Tallinna JK Jalgpallihaigla - Nõmme Kalju FC
FC Tallinna Wolves - FCP Pärnu vs. Tallinna FC Maksatransport võitja
Ida-Virumaa FC Alliance - JK Tallinna Kalev U21
FC Nõmme United - Läänemaa JK
FC Äksi Wolves - FCI Tallinn vs. Tallinna FC Eston Villa võitja
Tallinna FC TransferWise - Tartu JK Tammeka vs. FC Kose
Harju JK Laagri - Tallinna FC EstHam United
FC Kuressaare vs. Viimsi JK - Pärnu JK Vaprus
Saku Sporting - Rakvere JK Tarvas
Tallinna FC Soccernet - FC Jõgeva Wolves
Tallinna JK Legion U21 vs. RL. Vana Hea Puur võitja - Tallinna SC ReUnited vs. JK Loo võitja

Foto: Liisi Troska/jalgpall.ee


Peatoetaja

  • LHV

Suurtoetajad

  • Nike
  • A.Le Coq
  • Coolbet
  • Rimi

Toetajad

  • ABC Motors
  • Ramirent
  • FIFAA
  • Taisto
  • MyFitness
  • Krausberg
  • Spordihooldus

Lennupartner

  • Nordica

Turvapartner

  • ProSecurity Partner

Meediapartnerid

  • ERR
  • Õhtuleht
  • Soccernet
  • JALKA

Partnerid

  • UEFA
  • FIFA
  • Kultuuriministeerium
  • Tallinn
  • EOK

Sotsiaalpartnerid

  • SPIN
  • SOS Lasteküla