31

10.2019

11:47

Tipneri karikavõistlustel teenisid edasipääsu Flora ja Tammeka

Evald Tipneri karikavõistlustel peeti eile kaks kaheksandikfinaali kohtumist, kui Premium liiga meeskondade heitlustes said võidu kirja FC Flora ja JK Tammeka.

Flora suutis võõrsil tulla välja kaotusseisust ja alistada Paide Linnameeskonna 3:1. Kohtumise skoori avas 17. minutil Henri Välja, viies Paide kodusel kunstmuruväljakul juhtima. Flora suutis seisu viigistada 57. minutil tänu Markus Poomi karistuslöögile. Seejärel suutsid külalised lüüa kaks vastuseta väravat, kui esmalt oli resultatiivne Vlasiy Sinyavskiy ning mõned minutid hiljem realiseeris Erik Sorga enda teenitud penalti.

Õhtu teises kohtumises pidasid põneva heitluse Viljandi Tulevik ja Tartu Tammeka. Väravateta lõppenud avapoolaja järel lahutas meeskondi lõpuks vaid üks tabamus, kui 65. minutil oli resultatiivne Tauno Tekko, kindlustades Tammekale 1:0 võidu.

Karikavõistlustel on jäänud pidada veel üks kaheksandikfinaal, kui FC Elva võõrustab 16. novembril kell 13.00 Nike Arena Elva staadionil JK Tabasalu meeskonda.

Varasemalt on endale juba koha veerandfinaalis kindlustanud Kohtla-Järve JK Järve II, Võru FC Helios, JK Narva Trans, JK Tallinna Kalev ja Nõmme Kalju FC.