25

07.2019

13:45

Tipneri karikavõistlustel tehakse algust 1/32-finaalidega

Evald Tipneri karikavõistlustel selgus eile viimane 1/32-finalist, kui FC Elva alistas 3:0 EMÜ SK. 1/32-finaalidega tehakse algust täna õhtul.

Eile õhtul näitas III liiga lõuna tsoonis palliv EMÜ SK oma sisu Esiliigas palliva FC Elva vastu, kellele jäädi alla kõigest kolme väravaga. Tarvo Timm viis kodumeeskonna 27. minutil juhtima ning 44. minutil kahekordistas võistkonna eduseisu Jürgen Kuresoo. Lõppskoori 3:0 vormistas 86. minutil Raido Kuus.

Täna õhtul toimub esimene 1/32-finaal, kui Tallinna JK Jalgpallihaigla võõrustab kell 20.00 Hiiu staadionil FC Tarvastu ja JK Tõrva ühendmeeskonda. Laupäeval toimub karikasarjas kaks matši, kui vastamisi lähevad FC Tallinna Wolves – FC Vastseliina (14.00, Wismari staadion) ja FC Kuressaare – JK Kernu Kadakas (16.00, Kuresaare linnastaadion).

Kolme mänguga jätkatakse pühapäeval, lisaks toimub karikamatš esmaspäeval viis 1/16-finalisti selgub järgmise nädala teises pooles. Ajakava leiab SIIT.