25

04.2023

16:19

TIPPHETKED│Esiliiga 8. voorus olid võidukad Legion ja Tallinn

Esiliiga 8. vooru kohtumistes said võidud kirja Tallinna JK Legion ja FC Tallinn, viigiga leppisid FC Nõmme United ja FC Elva ning Tallinna FC Flora U21 ja Paide Linnameeskond U21.

Reedel, 21. aprillil mängitud vooru avakohtumises leppisid FC Nõmme United ja FC Elva omavahel 1:1 viiki. Mõlemad väravad löödi avapoolajal. Elvalased viis esmalt juhtima Jasper Reilson, kes Veiko Küti pika sisseviske järel palli väravasse toimetas. Edu püsis kümme minutit, kuniks seisu viigistas Esiliiga väravaküttide tabelis esimest kohta hoidev Jevgeni Demidov. Teisel poolajal otsisid mõlemad meeskonnad võiduväravat, ent kumbagi puurilukku murda ei suudetud. Nõmme United jätkab tabelis liidripositsioonil, olles peale seitset mängu kogunud kokku 17 punkti. Elva asub kaheksa silmaga kuuendal kohal.

Vaata FC Nõmme United - FC Elva kohumise tipphetki:

Tallinna JK Legion võttis oma hooaja teise võidu, kui koduväljakul oldi seisuga 2:1 paremad JK Tabasalust. Avapoolaeg kuulus Kirill Belenkini 38. minuti tabamusest Legionile. Teisel poolajal viigistas Peeter Klein, tehes seisuks 1:1. Legioni 2:1 võiduvärava toimetas väravasse 87. minutil Andre Balta. Legion on tabelisse kogunud seitse punkti, mis annab neile tabelis seitsmenda koha. Tabasalu, kel üks punkt vähem, paigutub kaheksandale kohale.

Vaata Tallinna JK Legion - JK Tabasalu kohumise tipphetki:

Laupäeval, 23. aprilli kohtumises alistas FC Tallinn võõrsil Ida-Virumaa FC Alliance´i 3:2. Kiviõli staadionil toimunud kohtumise avapoolaeg lõppes 1:1 viigiga: 36. minutil viis Artur Timoska külalised küll juhima, ent Mihhail Orlovi 45. minuti tabamuses mindi pausile seisult 1:1. Teist poolaega alustas paremini FC Tallinn: 53. minutil viis meeskonna juhtima Kirill Nesterov ning 12 minutit hiljem kasvatas eduseisu Mihhail Jumankin. 74. minutil tegi Alliance tänu Grigori Mitsuki tabamusele küll kaotusseisu minimaalseks, ent viigiväravaks rammu ei jagunud. Lõpuvile kõlades kuulusid kolm võidupunkti külalistele Tallinnast. Kümne kogutud punktiga asub Tallinn tabelis viiendal kohal, Ida-Virumaa FC Alliance kuue silmaga eelviimasel real.

Vaata Ida-Virumaa FC Alliance - FC Tallinn kohtumise tipphetki:

Esmaspäeval, 24. aprillil pani voorule punkti duubelmeeskondade lahing, kus läksid vastamisi Tallinna FC Flora U21 ja Paide Linnameeskond U21. Avapoolajal oli edukam Paide: vaheajale siirduti 2:0 eduseisus, kui täpsed olid Esiliiga debütandid Modou Lamin Demba ja Mechini Gomis. 69. minutil avas Flora väravate arve Mihhail Kolobov, ent minut hiljem taastas Paide poolelt Vinny Loic Nkwinga kaheväravalise edu. Floral õnnestus kaotusseis seljatada, sest Bruno Vainu ja Mait Eenmaa tabamused tõid mängu lõpuks tabloole 3:3 viigi. Kümne punktiga asub Flora U21 tabelis neljandal positsioonil, Paide U21 langes punase latrna rolli.

Vaata Tallinna FC Flora U21 - Paide Linnameeskond U21 kohtumise tipphetki:

Esiliiga 9. vooru kohtumised peetakse neljapäeval, 27. aprillil ja reedel, 28. aprillil.