11

09.2011

06:35

Trans ei lubanud Viljandil end üllatada

Narva Trans näitas Viljandi järve ääres paremat realiseerimisvõimekust ja alistas kodumeeskonna FC Viljandi 3:1.

Tasavägisel avapoolajal oli Trans domineerivamaks pooleks, kuid Viljandi tekitas mitmeid ohtlikke olukordi, mida siiski realiseerida ei suudetud. Hoopis Trans avas 29. minutil skoori, kui palli suunas oma väravasse Joel Indermitte.

Teise poolaja alguses kontrollis külalismeeskond mängu rohkem, hoiti palli ning tekitati ka võimalusi. Narvakad lõid oma teise värava 65. minutil, kui täpne oli Marius Beztkornovas.

Tundus, et mäng on sellega tehtud, kuid viljandlased äratas Erkki Junolaineni värav veidi enne lõppu. See andis kodumeeskonnale julgust ja tahtmist juurde et ka viigiväravat püüda, kuid mõni minut hiljem lõi Aleksandrs Cekulajevs Transi kasuks kolmanda värava, mis ka mängu otsustas.

Viljandi peatreener Zaur Tšilingarašvili: “Midagi katastroofilist polnud, aga Narva suutis oma võimalused ära realiseerida ja meie mitte. Järgmises mängus loodame paremat tulemust.”

Kaitsja Andrei Veis: “Vastane oli meist lihtsalt natukene tugevam. Kahjuks ei löönud me kõiki oma võimalusi ära kah ja sealt see kaotus tuli.”

Trans jätkab Meistriliigas 54 punktiga kolmandal kohal, Viljandi püsib 24 silmaga kaheksandal kohal. Uuesti kohtutakse teisipäeval kell 17.45 Kreenholmi staadionil.

10. septembril kell 17:00 Viljandi linnastaadion (Ranna pst 1, Viljandi)
FC VILJANDI - NARVA JK TRANS  1:3 (0:1)
Väravad
: 87. Erkki Junolainen - 29. ov. Joel Indermitte, 65. Marius Bezykornovas, 90.+2. Aleksandrs Cekulajevs
Hoiatused: 29. Rauno Tutk - 25. Aleksandrs Abramenko, 59. Dmitri Šiškin

FC Viljandi: 12-Rajando, 5-Sillaste, 22-Tutk, 4-Indermitte, 17-Veis, 23-Klemmer, 8-Sinilaid, 15-Liivamägi (73. 26-Laht), 16-Ottis (65. 21-Junolainen), 10-Mööl, 45-Munskind (46. 77-Lätt).
Varus: 1-Ventsel, 21-Junolainen, 18-Lepik, 77-Lätt, 26-Laht.

JK Trans: 1-Godenov, 4-Ovsjannikov, 2-Rimas, 15-Kitto, 10-Abramenko (40. 5-Kazakov), 7-Bezykornovas, 17-Tarassenkov, 11-Leontovitš (46. 21-Bazjukin), 16-Šiškin, 18-Kulik (54. 9-Gruznov), 8-Cekulajevs.
Varus: 5-Kazakov, 9-Gruznov, 22-Kutuzov, 12-Plotnikov, 21-Bazjukin.

Mänguolud: +13, pilves hoovihmadega ilm; muruväljak väga heas seisukorras.