02

07.2009

18:04

Trans ja Kalju alustasid mängudega Euroopa Liigas

Täna alustasid oma  euromänge UEFA Euroopa Liigas Narva JK Trans ja Nõmme JK Kalju. Narvalased pidasid oma kodumängu tavakohaselt Tallinnas, A. Le Coq Arenal ja ka mängu lõppseis oli traditsiooniliselt Transile negatiivne. Külalismeeskond Sloveeniast NK Rudar Velenje siirdub kodusele kordusmängule turvalise 3:0 eduseisuga.

Teine Eesti meeskond, oma rahvusvahelist debüütmängu pidanud Nõmme JK Kalju kohtus Lätis Daugavpilsi Dinaburgi meeskonnaga. Kõik mängu väravad löödi teisel poolajal. 63. minutil avasid lätlased skoori, kuid üleaja 2. minutil suutis Mikk Haavistu seisu tasakaalustada. Ometigi ei lõppenud mäng viigiga, sest lõpuminutitel vähemuses mänginud kodumeeskond Dinaburg lõi veel 2:1 võiduvärava.

Mõlemas paaris on kordusmängud nädala pärast, kui Kalju mängib A. Le Coq Arenal ja Trans Sloveenias.

UEFA Euroopa Liiga avaringi esimene kohtumine 2. juulil Daugava staadionil
kell 18:00 DAUGAVPILSI DINABURG - NÕMME JK KALJU  2:1 (0:0)
Väravad: 63. Valerijs Afanasjevs, 90+4. Vasili Guchashvili - 90+2. Mikk Haavistu
Hoiatused: 84., 90. Pavels Kolcovs, 90+1. Vadims Logins - 66. Janar Tükk, 70. Jevgeni Novikov
Eemaldamine: 90. Pavels Kolcovs