07

05.2011

18:50

Trans võitis Kalevit kolmandat korda järjest

Narva Trans tegi Sillamäe Kalevi vastu kübaratriki, alistades Ida-Virumaa konkurendid poolteise nädala jooksul kolmandat korda. Täna kodus ja tulemusega 1:0.

Nagu kahel eelmisel korral, kujunes Transi ja Kalevi derbi taas tuliseks ning mängu saatuse otsustas üks värav. Kolm punkti narvalastele kindlustas Marius Bezykornovas, kes lõi 71. minutil sisse karistuslöögi.

Avapoolajal Aleksandr Nikulini latitabamusest ehmatuse üle elanud Trans valdas teisel kolmveerandtunnil palli konkurendist enam, mis võimaldas ka rohkem võimalusi tekitada.

“Kohtumine oli väga pingeline ning esimesel poolajal üsna võrdne,” sõnas Narva peatreener Juri Svirkov. “Teisel poolajal haarasime initsiatiivi, tekitasime võimalusi, kuid kohtumise saatuse otsustas üks löök.”

Mõlemad meeskonnad peavad oma järgmise kohtumise 17. mail kell 18.45, kui Kalev võõrustab Levadiat ja Trans sõidab külla Florale.

7. mail kell 17:00 Narva Kreenholmi staadion (26. juuli tn 4, Narva)
NARVA JK TRANS - JK SILLAMÄE KALEV  1:0 (0:0)