14

02.2015

14:39

Treeningmängude tulemused 13. - 16. veebruarini

Viimase mänguna kajastame siin Sillamäe Kalevi esmaspäevast 4:0 võitu Infoneti üle.

Laupäeval toimus Eesti klubide osavõtul teadaolevalt vähemalt 10 mängu. Välismaal olid võitlustules mullune meister Tallinna FC Levadia ja pronks Tallinna FC Flora. Mõlemad külastasid lõunanaabreid. Levadia kohtus Marijampoles mulluse Leedu neljanda klubiga FK Trakai ja kaotas 1:4, poolaeg 1:1. Levadia auvärava lõi Ingemar Teever.

Flora aga mängis Riias Läti hõbeda Skontoga ning kaotas poolaja 0:3. Teisel poolajal siiski kosuti ja lõppseisuks fikseeriti hoopis 4:3 Florale, väravad lõid Rauno Sappinen, Andre Frolov, Nikita Baranov ja Joseph Saliste. Duublite mängus jäi 3:0 peale Skonto II.

Sportland Arenal oli Tallinna FC Infonet 2:0 üle Viljandi JK Tulevikust, Pärnus võitis Linnameeskond Vändra JK Vapruse 3:0.

Jalgpallihallis aga kohtusid Nõmme Kalju FC II ja Tallinna FC Infonet II, seisuks 0:2 Infole, seejärel võitis FC Kuressaare Tartu FC Santose 5:2. Kolmas mäng Tallinna FC Levadia II ja Rakvere JK Tarva vahel lõppes 6:3.

Järgmine mäng JK Tallinna Kalev II ja Maardu FC Starbunker lõppes 2:3. Viimasena läksid vastamisi Tallinna FC Flora III ja Paide Linnameeskond II, tulemus 2:5.

Pühapäeval võitis JK Sillamäe Kalev II Tallinna FC Puuma 3:1, Tallinna FC Ararat TTÜ FC Elva 3:0 ja Raasiku FC Joker 1993 Kohtla-Järve JK Järve 2:0. Jõudumööda avaldame ka nende mängude protokollid.

Reedel kohtusid EJL jalgpallihallis toimunud sõprusmängus Nõmme Kalju FC ja Narva JK Transi meeskonnad. Kalju võitis 3:0. Väravate autoriteks olid Vladimir Voskoboinikov, Allan-Axel Kimbaloula ja Tarmo Neemelo. Mängu ametlik protokoll on SIIN.