25

08.2022

11:19

Treiberg tüüris Saku Sportingu võõrsil kindla võiduni

Naiste Meistriliigas tehti kolmapäeval, 24. augustil algust 17. mänguvooru kohtumistega, kui Saku Sporting alistas 7:0 JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskonna. Kohtumise resultatiivseim mängija oli Emma Treiberg.

Treiberg avas Sportingu väravatearve 9. mänguminutil ning vormistas järgnenud üheteistkümne minutiga kübaratriki. 30. minutil kasvatas külaliste eduseisu nurgalöögi järel Riin Satsi ning poolajapausile siirduti 5:0 seisus, kui Treiberg sai kirja oma neljanda tabamuse. Oma viienda värava lõi Treiberg 54. mänguminutil ning 7:0 lõppskoori tõi tabloole teise poolaja keskpaigas sündinud omavärav.

Võidu järel kindlustas Sporting tabelis teist kohta, olles kogunud 40 punkti, ühendnaiskond on viie punktiga viimasel real. Viie tabamusega kerkis Treiberg liiga väravaküttide edetabelis esikohale, olles löönud sel hooajal 27 väravat. Tema lähim jälitaja on Flora poolkaitsja Lisette Tammik, kel kirjas kolm tabamust vähem.

Meistriliiga 17. voor jätkub saabuval nädalavahetusel, kui peetakse kolm kohtumist.

24. august kell 19.30: JK Tulevik ja Suure-Jaani Unitedi ÜN  Saku Sporting, Viljandi Männimäe jalgpallihall
27. august kell 15.00: Põlva FC Lootos  JK Tallinna Kalev, Põlva Lootospark
27. august kell 15.00: Tartu JK Tammeka  Pärnu JK Vaprus, Tartu Tamme staadion (otsepilt Soccernet.ee)
28. august kell 13.00: Tallinna FC Flora  JK Tabasalu, Lilleküla harjutusväljak