23

02.2017

20:57

Triobet saaliliiga esimese poolfinaalkohtumise võitis FC Rinopal

Triobet saaliliigas astus täna suure sammu finaali suunas Tallinna FC Rinopal, kes oli poolfinaalseeria avamatšis tulemusega 2:1 üle Narva Unitedist.

Mõlemapoolsete võimalustega avapoolajal jäid väravad löömata. Üritavamaks pooleks oli Narva United FC ning korra jõudis tabamusele lähedale Renat Osmanov, kelle löök siiski latti tabas.

Rinopal asus Viimsis toimunud kohtumist juhtima 28. minutil, kui Sergei Kostin värava tagumise nurga üles leidis. Vähem kui neli minutit hiljem kahekordistas kodumeeskonna eduseisu Sergei Polišnin.

Narva tuli mängu tagasi pool minutit enne lõpusireeni, kui Roman Vedehhov suutis väravavahist tagasi põrkunud palli sisse lüüa. Lõpusekunditel United siiski väravale lähedale ei jõudnud ning Ida-Virumaale minnakse vastu olukorras, kus enam eksimisruumi pole.

Paari teine matš leiab aset Narva Spordikeskuses laupäeval, 25. veebruaril kell 20:00. Teine poolfinaalpaar, FC Cosmos – SK Augur Enemat, teeb oma seeriaga algust laupäeval, 25. veebruaril kell 19:30 Viimsi Kooli spordikompleksis, teine kohtumine toimub esmaspäeval, 27. veebruaril kell 19:30 Kristiine Spordihallis. Poolfinaalseeriad mängitakse kahe võiduni