25

02.2016

14:30

Triobet saaliliiga üleminekumäng pakkus 16 väravat

Triobet saaliliiga esimeses üleminekumängus alistas Esiliigas teise koha saanud Tallinna FC Rinopal Ajax linnarivaali FC Ararat TTÜ tulemusega 9:7. Korduskohtumine toimub laupäeval.

Esimest väravat pidid pealtvaatajad ootama enam kui üheksa minutit, kui Chris Lee viis Ararati juhtima. Agil Halilov tõi Rinopal Ajaxi mängu tagasi, kuid Marek Šatov suutis poolajavileks Ararati eduseisu taastada.

Teine poolaeg algas tõeline väravatesadu. Halilov viigistas 24. minutil mänguseisu 2:2-le, kuid kaks ja pool minutit hiljem oli seis juba 4:4. Rinopal Ajax suutis veel kohtumist juhtima minna 6:4 ja 7:6, kuid Ararat leidis alati võimaluse viigistamiseks. Mängu viimased minutit kuulusid siiski Rinopal Ajaxile. Sergei Jarjomenko väravad olulistel momentidel kinkisid 9:7 võidu Rinopal Ajaxile.

Kolm väravat lõid eile õhtul toimunud kohtumises nii Juri Gaidajenko (Rinopal Ajax) kui ka Vaagn Arutjunjan (Ararat). Mängu protokolli saab vaadata SIIT.

Otsustav korduskohtumine toimub laupäeval, 27. veebruaril kell 16:30 Viimsi Kooli Spordikompleksis.