05

02.2017

18:55

Triobet saaliliigas kindlustas Augur Enemat põhiturniiri võidu

Triobet saaliliigas peeti nädalavahetusel eelviimase vooru mänge. Põhiturniiri võidu kindlustas SK Augur Enemat, kes alistas 5:2 Sillamäe JK Dina.

Augur jäi Kristiine Spordihallis toimunud kohtumises 25. minutil 1:2 kaotusseisu, kuid suutis vastase väravavõrku viimasel kümnel minutil neljal korral sahistada. Kaks väravat lõid nii Vladislav Tšurilkin (Augur) kui ka Jevgeni Tšigrinov (Dina). 13 vooruga on Augur teeninud lausa 34 punkti.

Teise koha põhiturniiril ehk otsepääsme play-off ringi poolfinaali kindlustas 28 punkti kogunud Narva United, kellele andis viimati loobumiskaotuse viimase kohaga leppinud Tallinna FC Ararat TTÜ.

Tabeli keskmike heitluses alistas Tallinnas FC Cosmos kahe Mihhail Šrubkovski värava toel 4:2 Sillamäe FC Molycorp Silmeti. FC Rinopal - Nõmme BSC Olybet matš lõppes 4:4 viigiga.

Põhiturniiri kolmanda koha on 25 punktiga kindlustanud FC Rinopal, neljanda koha saavutab 18 punktiga Cosmos. FC Molycorp Silmet on seni kogunud viiendana 15 punkti, Nõmmel on kuuendana koos 14 punkti. Seitsmes koht kuulub kümne punktiga SJK Dinale, FC Ararat on 13 mänguga suutnud kirja saada kolm punkti.

Viimases voorus, mis peetakse järgmisel nädalavahetusel, kohtuvad Dina - Narva, Ararat TTÜ - Cosmos, Rinopal - Molycorp Silmet ning Nõmme - Augur Enemat.