04

06.2013

15:46

Tulevik ja Infonet edenesid järgmisse ringi

Evald Tipneri karikavõistlustel olid täna kavas järjekordsed mängud. Mõlemad toimusid Kalevi Keskstaadioni kunstmuruväljakul.

Esmalt võõrustas III liiga Tallinna FC Olympic Esiliiga tippu kuuluvat Viljandi JK Tulevikku. Mängu eelvaatest võis lugeda, et vastuvõttev meeskond pole pilvedesse tõusnud, külalised aga loodavad kindlasti edasi pääseda. 32. minutil viiski Raido Roman Tuleviku juhtima ja nii lõppes avapoolaeg. Väike lisaajahõng hajus pärast Raiko Mutle poolt löödud teist ja kolmandat väravat. Lõpuks lõi Gerdo Juhkam veel 4:0.

Teine mäng JK Suema Cargubusi ja Tallinna FC Infoneti vahel tõotas eelvaadete põhjal aga kujuneda ühepoolseks, kuna väljakuperemehed peaksid suurelt üle olema ja kokkuvõttes ühepoolne ta oligi. Mängu esimesed paarkümmend minutit olid tasavägised, kuid siis hakkas ka Infonet mängima ja asus poolajavileks 3:0 juhtima ning võitis lõpuks 9:0.

Karikavõistluste 1/64-finaalid:

4. juunil kell 18:45 Kalevi Keskstaadioni kunstmuru väljak (Staadioni 8, Tallinn)
TALLINNA FC OLYMPIC - VILJANDI JK TULEVIK  0:4 (0:1)
Väravad: 32. Raido Roman, 73., 78. Raiko Mutle, 89. Gerdo Juhkam
Hoiatused: -

FC Olympic: 1-Lahe, 4-Lamsoo (83. 26-Pappel), 16-Lillepruun, 13-Bauvald, 7-Lari, 28-Einard, 9-Andri Porila (89. 14-Kasevits), 3-Andree Porila, 22-Tammisaar (79. 29-Popell), 5-Rohtla, 24-Kudu.
Varus: 29-Popell, 14-Kasevits, 26-Pappel.

JK Tulevik: 42-Rait Mutle, 4-Laansoo, 3-Juhkam, 9-Stern, 10-Ilves, 2-Raiko Mutle, 15-Lang, 23-Normann, 7-Roman, 80-Loigo (46. 11-Kiigemägi), 21-Kähr (46. 8-Tölpus).
Varus: 13-Henn, 11-Kiigemägi, 8-Tölpus.

Mänguolud: +18, vahelduv pilvisus; kunstmuru rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 50
Peakohtunik: Andres Jahimaa
Abikohtunikud: Martin Kaljuste, Rein Väin

JK SUEMA CARGOBUS - TALLINNA FC INFONET  0:9 (0:3)
Väravad: 33., 42.. 78. Kouadio, 40. ov. Andrus Arbeiter, 56. Aleksandr Kulatšenko, 59., 72. Jevgeni Gurtšioglujants, 70., 82. Nikita Martõnov
Hoiatus: 54. Lassi Siltanen

JK Suema: 99-Steinberg, 24-Arbeiter, 17-Hallkivi, 10-Nuutre, 32-Uusi-Hakimo, 4-Karimõisa, 25-Pedosk (87. 27-Paimal), 18-Einroos, 1-Tiitsmann (84. 74-Palsner), 6-Kesa, 2-Siltanen (70. 8-Gutman).
Varus: 27-Paimal, 14-Teresk, 8-Gutman, 74-Palsner, 16-Sumberg.

FC Infonet: 69-Kassjantšuk, 2-Kalimullin, 5-Aristov (46. 17-Smirnov), 6-Kovtunovitš, 9-Harin, 10-Gurtšioglujants, 11-Kouadio, 12-Lehtonen, 14-Martõnov, 18-Ogorodnik (46. 8-Kulatšenko), 19-Kharlanau (46. 27-Granovskis).
Varus: 1-Igonen, 17-Smirnov, 8-Kulatšenko, 27-Granovskis.

Mänguolud: +16, pilves ilm; kunstmuru rahuldavas seisukorras.