15

09.2015

14:16

Tulevik tahab Narvas tõusu jätkata

Viljandi Tulevik sõidab 29. voorus külla Narva Transile, kellel on eelmisest voorust kaasa võetud väärtuslik võit Tallinna Levadia üle. Viljandi omakorda peab ellujäämisvõitlust liigasse püsimajäämise nimel. Eelmises voorus astuti selle jaoks oluline samm, kui võeti lähirivaalilt Tammekalt olulised kolm punkti. Trans paikneb üsna kindlalt tabelis kuuendal kohal ning ülespoole tõusmine ja allapoole kukkumine jääb ühtmoodi kaugele.

JK Narva Trans – Viljandi JK Tulevik
15.09.2015 19:00 - Narva Fama staadion - Hariduse 22d, Narva
Otseülekanne: jalgpall.ee

Transi ja Viljandi omavahelised mängud on senimaani kulgenud üsna tasavägiselt kuigi Narva on suutnud enam punkte röövida. Esimene mäng lõppes 1:1 viigiga, kui Joonas Tamm viis Tuleviku penaltist juhtima ning Volodymyr Kilikevych teise poolaja alguses viigistas. Teises kohtumises oli Narva Viljandist 2:0 üle, väravate autoriteks olid Dmitrii Barkov ja Vitalijs Zils. Kolmas mäng oli tasavägisem, kui Tulevik pidi 2:3 Transile alla vanduma ning Narva suutis võiduväravani jõuda alles 86. minutil.