06

11.2012

17:02

U-17 Eliitliigas asus liidriks Kalju

Täna toimusid U-17 Eliitliigas eelviimase vooru mängud. Tartus kaotas pikka aega tabelit juhtinud Tammeka Nõmme JK Kaljule 0:2 ja loovutas sellega viimasele ka liidrikoha.

Tasavägise mängu mõlemad väravad löödi teisel poolajal, kui 42. minutil oli täpne Hans-Kristjan Hansberg ja 80.+2. minutil Martin Uiboaid. Enne viimast vooru juhib Kalju 35 punktiga, Tammekal on 33 punkti.

Tallinna FC Flora alistas Rauno Sappineni ja Tõnu Paavo kahest väravast Tallinna FC Levadia 3:1 ja kindlustas sellega endale 3. koha. Levadia auvärava lõi täpsustatud andmeil Ralf-Viljar Väljas.

Kuuenda järjestikuse võidu võttis Nõmme United, seekord alistati 3:1 FC Infonet. Vooru viimases mängus sai aga esimese võidu teistest nooremaid mängijaid kasutav Eesti U-15 koondis, kes alistas Pärnus JK Vapruse 2:1.

9. novembril toimunud vahelejäänud mängus aga Nõmme United'i võiduseeria katkes, sest TJK Legion võitis neid 4:1.

16. novembril toimuvas viimases voorus on tiitliheitluses olulistes mängudes Tammeka vastaseks Eesti U-15 koondis, Kaljul aga FC Infonet.