10

11.2010

17:41

U-19 Eliitliigas toimus 14. voor

U-19 Eliitliigas toimusid täna eelviimase, 14. vooru mängud. Endale juba esikoha kindlustanud FC Flora kaotas FC Levadiale 1:4.

Ülejäänud mängudes alistasTartu JK Tammeka FC Kuressaare 8:1 ja Valga FC Warrior JK Tallinna Kalevi 3:0.

Pühapäeva, 14. novembril mängiti järgi 9. vooru mäng. FC Kuressaare mängis mitmemehelises vähemuses vaid esimese poolaja. Kuna üks mängija sai veel vigastada, siis teist poolaeg enam ei mängitud. Mäng lõppes FC Levadia 11:0 võiduga ja turniiritabelisse läheb kirja nende 11:- võit.

Turniiri lõpuni jääb veel üks voor.

U-19 Eliitliiga XIV voor. Kolmapäev, 10. november

17.00 Tartu JK Tammeka – FC Kuressaare  8:1 (4:0)
Väravad: 6. Mairo Tikerberi, 34., 45. Tarvin Kaldvee, 40. Carol-Stefan Peterfi, 53. Mario Tikerberi, 77. Henri Loodmaa, 80. Marek Tšernjavski, 89. Jürmo Jürgen - 80. Dmitri Knjazev
Hoiatused: 65. Hannes Tiru, 73. Uku Lilleväli - 61. Aleksandr Malaštšuk, 89. Ervin Rätsep
Pv: 15

17.00 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia  1:4 (1:2)
Väravad: 8. Sander Karu - 3., 63. Richard Leht, 36. Aleksandr Kulinitš, 89. Ilja Zelentsov
Hoiatused: 20. Sander Karu, 60. Brent Lepistu, 70. Anton Hmelnitski - 50. Endrik Raun