11

01.2022

17:35

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringis kogus punkte Tabasalu

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringi teisest kohtumisest teenis tähtsad punktid U19 JK Tabasalu, kui U19 Paide Linnameeskond alistati seisuga 3:2.

Suurem osa kohtumise tabamustest sündis avapoolajal. Tabasalu asus mängu juhtima 19. minutil, kui penalti realiseeris Joosep Põder. Paide poolelt vastas Simon Usar 27. minutil küll viigiväravaga, ent eduseisu taastamiseks kulus Tabasalul vaid üks minut, kui jala sai valgeks Romet-Markus Adamson. Vaheajapausile mindi 3:1 eduseisus, kui skoori tegi ka Art Albert Anepaio. 57. minutil vähendas Paide kaotusseisu Kert Kiik, ent see jäi ka kohtumise viimaseks tabamuseks ning Tabasalu sai kirja olulised 3 võidupunkti.

U19 Eliitliiga Meistriliigas on mängimata üks kohtumine, kui 16. jaanuaril kell 13.00 läheb Tabasalu EJL-i jalgpallihallis vastamisi U19 JK Narva Transiga. Vastasseisu eel viiakse lõpuni ka katkestatud avavooru kohtumise penaltiseeria. Viimase mängu järel selgub eelringis osaleva kolme meeskonna lõplik paremusjärjestus ning kaks parimat asuvad uuel hooajal võistlema U19 Eliitliiga Meistriliigas.