26

01.2022

10:48

U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringis võidutses Trans

Eile, 26. jaanuaril mängiti U19 Eliitliiga Meistriliiga eelringis kolmanda vooru kohtumine ning 2:1 võidu järel kogus punkte U19 JK Narva Trans.

Mängu alustas edukamalt U19 JK Tabasalu, kui 13. minutil asuti kapten Frank Andrew Annioni tabamusest kohtumist juhtima. Vaheajapausile mindi aga viigiseisus, sest 41. minutil saatis palli võrku Transi ründaja Deniss Sokkojev. Viigivärava autor otsustas ka mängu lõppskoori, kui viis ligi veerand tundi enne lõpuvilet oma teise tabamusega meeskonna 2:1 juhtima ning Trans sai kirja kaalukad võidupunktid.

Eelringis on seni lisaks Transile ühe võidu teeninud ka Tabasalu, kes alistas 9. jaanuaril U19 Paide Linnameeskonna 3:2. Mängimata on veel Paide   Transi vahelise eelringi avakohtumise penaltiseeria, mille täpne toimumisaeg on selgumisel. Penaltiseeria järel selgub eelringis osaleva kolme meeskonna lõplik paremusjärjestus ning kaks parimat asuvad uuel hooajal võistlema U19 Eliitliiga Meistriliigas.

Pildil Transi puurilukk Maksim Pavlov. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee