17

02.2022

19:51

U19 Eliitliiga Meistriliigas kogusid punkte mullused finalistid

U19 Eliitliiga Meistriliigas peeti 15. ja 16. veebruaril teise vooru kohtumisi, kui võidupunkte kogusid möödunud hooaja finaalmängus mõõtu võtnud Tallinna JK Legioni ja JK Tallinna Kalevi noored.

Teisipäeval, 15. veebruaril sai A-alagrupis kindla 5:0 võidu kirja JK Tallinna Kalev, kui alistati FC Nõmme United. Avapoolaja lõpuks jõudis Kalev kolmeväravalise eduni ning kõigi tabamuste eest kandis hoolt Ramol Sillamaa, kes avas skoori 25. minutil, lisas minut hiljem teise ning vormistas vahetult enne poolajavilet kübaratriki. 59. minutil realiseeris penalti Daniil Sõtšugov ning 5:0 lõppseisu kindlustas ligi veerand tundi hiljem Evert Talviste tabamus.

Päev hiljem oli võidukas ka mullune U19 Eliitliiga Meistriliiga võitja Tallinna JK Legion, kes oli B-alagrupi kohtumises 3:0 üle Tartu JK Tammekast. Mängu väravatearve avamiseks kulus Legionil 37 minutit, kui palli toimetas väravasse Nikolai Kulikov. Vaheajapausilt naastes kahekordistas eduseisu äärekaitsja Nikita Ivanov ning Legioni kolmanda tabamuse eest kandis hoolt meeskonna kapten Aleksandr Nikolajev, kes realiseeris 86. minutil penalti.

U19 Eliitliiga Meistriliiga järgmised kohtumised peetakse tuleva nädala teisipäeval, 22. veebruaril, kui kell 17.30 võtavad mõõtu Tallinna FC Flora ja FC Nõmme United ning kell 19.45 lähevad vastamisi JK Tabasalu ja Tallinna FCI Levadia. Tulemuste ja mängude kalendriga saab lähemalt tutvuda siin.