06

04.2023

18:24

U19 Eliitliiga Meistriliigas selgus esimene finalist

Noormeeste U19 Eliitliiga Meistriliiga on jõudnud otsustavate kohtumisteni ning kolmapäeval, 5. aprillil selgus esimene finalist: 3:2 võiduga jätkab tiitli eest heitlust Tallinna FC Flora.

Flora läks poolfinaalmängus vastamisi JK Tallinna Kalevi noortega. Tegu oli möödunud aasta finaali kordusvaatusega, toona tõstis karika pea kohale 2:1 võidu teeninud Kalev. Valitsev meister alustas tänavust poolfinaali hästi, sest avapoolaeg võideti tänu Taavi Jürisoo ja Ramol Sillamaa tabamustele 2:0. Flora naasis aga teisele poolajale uue hingamisega ning üheksaminutilise perioodi vältel suudeti kaotusseis võiduks pöörata: 73. minutil avas meeskonna väravate arve Kristofer Robin Grün ning Mait Eenmaa 82. ja 86. minuti tabamused viisid Flora 3:2 juhtima.

U19 Eliitliiga Meistriliiga teine finalist selgub 20. aprillil kell 17.30, kui Sportland Arenal kohtuvad poolfinaalis Tartu JK Tammeka ja Tallinna FCI Levadia. Meistritiitli saatus selgub 3. juunil A. Le Coq Arenal toimuval klubijalgpalli pidupäeval.

Pildil Ramol Sillamaa (JK Tallinna Kalev) ja Robert Veering (Tallinna FC Flora) möödunud aasta finaalis. Foto: Liisi Troska/Jalgpall.ee