31

03.2022

12:37

U19 Eliitliiga Meistriliigas selgusid kõik poolfinalistid

U19 Eliitliiga Meistriliigas pandi eile, 30. märtsil punkt B-alagrupi kohtumistele, millega kindlustas viimase koha finaalturniirile pääsejate seas Tallinna JK Legion.

Kohtumist mullu karika pea kohale tõstnud Legioniga asus esmalt juhima JK Tabasalu, kui täpne oli Carl Erik Purkas. 33. minutil leidis aga oma väravasoone Legion, kui kaheminutilise vahega viis meeskonna 2:1 eduseisu kapten Nikita Ivanov ning enne vaheajapausi lõi meeskonna kolmanda värava Aleksander Švedovski. Teise kolmveerandtunni algul jõudis Tabasalu taas sihini, kui kaotusseisu vähendas minimaalseks Mikk Meresmaa. 71. ja 73. minutil õnnestus aga Legionil Nikita Kondratski ja Švedovski teisest tabamusest taas lühikese vahega skoori teha ning mäng lõppes liiga valitseva meistri 5:2 paremusega.

Võidu järel sai Legionist neljas meeskond, kes asub võistlema U19 Eliitliiga Meistriliiga finaalturniiril. Oma koha finaalturniiril on A-alagrupist kindlustanud JK Tallinna Kalev ja Tallinna FC Flora ning B-alagrupis pääses lisaks Legionile edasi Tallinna FCI Levadia. Täiseduga Kalevit ja Florat ootab enne finaalturniiri 7. aprillil ees omavaheline alagrupikohtumine, ent meeskondade edasipääsu see vastasseis ei mõjuta.