01

11.2021

13:50

Ühendnaiskond alistas Tammeka ja kindlustas kuuenda koha

Meistriliiga 23. vooru edasi lükatud kohtumises võõrustas Tuleviku ja Suure-Jaani ühendnaiskond Viljandi kunstmuruväljakul Tartu Tammekat ja sai kirja 4:1 võidu.

Võõrustajad alustasid kohtumist aktiivselt, kui skoor avati juba kuuendal minutil. Jala sai valgeks ühendnaiskonna duubli JK Tabasalu ridadesse kuuluv Sandra Pärn. Eduseis suurenes 14. minutil tänu Anett Joandi väravale. Avapoolajal tegi korra veel skoori Pärn ja viis kodunaiskonna vaheajapausile 3:0 seisul. Teisel kolmveerandtunnil sai oma teise tabamuse kirja Joandi. Tammeka auvärav sündis kohtumise 65. minutil läbi Kreete Õuna jala.

Üks voor enne hooaja lõppu on selgeks saanud, et ühendnaiskond lõpetab liigatabelis kuuendal kohal, kui Tammekat edestatakse nelja punktiga ning viiendal positsioonil paiknevale Lootosele kaotatakse seitsme punktiga. Tammeka jaoks on hooaeg lõppenud, sest viimast kohtumist varasemalt liigast diskvalifitseeritud Ajaxiga ei toimu. Kuna jalgpalliliidu juhatuse otsusega lõpetati muuhulgas ka naiste Esiliiga hooaeg ning lõpetatud liigade võistkondade osalusel üleminekumänge ei toimu, säilitab Tammeka järgmiseks aastaks koha Meistriliigas.