11

11.2012

09:54

Üleminekumängude avakohtumiste tulemused

Jalgpallihooaja lõpetuseks algasid täna Meistri- ja Esiliiga üleminekumängud. Rakveres mängisid vakantsele Meistriliiga kohale Esiliigas kolmandaks tulnud Tarvas ja Meistriliiga eelviimane JK Tallinna Kalev.

Väljakuperemehed asusid mängu jälginud 324 pealtvaataja rõõmuks 23. minuti Henri Hangu löögist juhtima, kuid teisel poolajal vastas Kalev Rasmus Tomsoni ja Martin Kase väravatega ja võttis võõrsilt 2:1 võidu.

Viljandis kohtusid Esiliigakohale Viljandi JK Tulevik Tartu JK Tammeka teine rivistus. Priit Peedo oli täpne 22. minutil, kuid 48. minuti Karel Kübara värav tõi lõppskooriks 1:1.

Edasipääsejad kummastki paarist selguvad aga laupäeval, 17. novembril, kui algusega kell 13:00 toimuvad kordusmängud vastavalt Tallinnas ja Tartus. Tänaste mängude põhjal on kordusmängudes võõrustaval poolel kerge eelis, aga midagi otsustatud ei ole.

Täna toimus ka III liiga lisaüleminekumäng, kus Kristiine JK kaotas Ambla Vallameeskonnale 2:4. Ambla oli võitnud ka esimese mängu 1:0.