09

07.2013

16:10

Universiaadikoondis kaotas Suurbritanniale

Kaasanis toimuval Universiaadil kohtus Eesti naiskond kolmandas alagrupimängus Suurbritanniaga ja asus juba mängu 15. sekundil Kristina Bannikova väravast 1:0 juhtima. Edu hoiti kuni 28. minutini, mil saabus viik. 40. minutil asusid juba vastased 2:1 juhtima.

70. minutil jäi Eesti 1:3 kaotusseisu. Viimastel minutitel lõid vastased veel kaks väravat ja võitsid mängu 5:1.

Eesti tänane koosseis: Getter Laar, Riin Emajõe (85. Maria Sootak), Pille Raadik, Hannaliis Jaadla, Inna Zlidnis, Katrin Loo (70. Miina Kallas), Tiina Trutsi (82. Karina Kesvatera), Kethy Õunpuu, Liis Emajõe, Signy Aarna, Kristina Bannikova (82. Liivi Sõrmus).

Samal ajal mängisid meie alagrupikaaslased Jaapan ja Brasiilia 0:1.

Kui Eesti kaotas oma esimesed mängud Jaapanile ja Brasiiliale kindlalt, siis Suurbritannia võitas Brasiiliat 2:0 ja kaotas Jaapanile 1:2.