28

05.2013

17:26

Uus karikasari algas FC Elva edasipääsuga

Vaevalt sai Tallinna FC Flora võiduga lõppeda Evald Tipneri karikale mängitav Eesti 2012/13. aasta karikasari, kui juba tehakse algust uue, 2013/14. aasta karikavõistlustega.

Esimeses mängus läksid täna Elva linnastaadionil vastamisi kohalik Esiliigas B nelja järjestikuse võiduga hoogsalt tipu poole rühkiv FC Elva ja III liiga põhjatsoonis edukalt mängiv ja juba tippu kuuluv JK Tallinna Kalev III.

Mäng kulges FC Elva domineerimisel, aga skoor jäi esimesel poolajal avamata. Ka teisel poolajal mängis Kalev kaitses eksimatult kuni 89. minutil lõi Jürgen Kuresoo FC Elva võiduvärava. Seega osutus FC Elva esimeseks mänguga edasipääsejaks lisaks neile 17 meeskonnale, kes loosiga otse 1/32-finaali pääsesid.

Järgmine mäng on pühapäeval, 2. juunil kell 19:30 kui JK Retro võõrustab Narva JK Transi.

Evald Tipneri karikavõistluste 1/64-finaal

28. mail kell 20:00 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)
FC ELVA - JK TALLINNA KALEV III  1:0 (0:0)
Värav
: 90. Jürgen Kuresoo
Hoiatused: 45. Kaarel Tinn - 80. Aleksei Naariste, 90. Henri Laurand

FC Elva: 1-Käkk, 3-Thomson, 5-Rando Kuus, 6-Kütt, 2-Haan, 17-J. Kuresoo, 14-Eichelmann (46. 9-Joandi), 4-Bussov (80. 21-Süld), 8-Tinn, 15-Samoilov (46. 7-Kerro), 11-Raido Kuus.
Varus: 9-Joandi, 18-K. Orav, 7-Kerro, 21-Süld.

JK Tallinna Kalev III: 1-Kams, 6-Tõnisson, 21-Kivirand, 3-Lõhmus, 4-Heinala, 66-Laurand, 8-Rõivassepp, 51-Taplsepp (70. 7-Pallo), 89-Naariste, 85-Väiko (85. 20-Viiklaid), 69-Kuusmaa.
Varus: 7-Pallo, 20-Viiklaid.

Mänguolud: +20, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.