09

09.2021

17:17

Väikeste karikavõistluste finaal toimub 23. septembril A. Le Coq Arenal

Väikeste karikavõistluste finaal toimub tänavu taas rahvusstaadionil, kui II ja madalamate liigade klubidele mõeldud võistluse kulminatsioon leiab aset A. Le Coq Arenal neljapäeva, 23. septembri õhtul kell 20.

Eile õhtul peeti viimane veerandfinaal Raplas, kui kohalik Raplamaa JK alistas pärast 3:3 lõppenud normaalaega FC Ararati penaltiseerias 7:6. Raplamaa tuli mängu vältel välja kaheväravalisest kaotusseisust. Pärast külaliste avaväravat mindi vaheajale viigiseisul 1:1, kuid teise poolaja esimese veerandtunniga suutis Ararat kaks väravat lüüa. Raplamaa viigivärav sündis 78. minutil.

Üleeile peeti kaks veerandfinaali, kui võidud said kirja FC Zapoos ja FC Kuressaare II. Saarlased alistasid võõrsil 2:1 Tartu FC Heliose. Avapoolaja Maarek Suursaare värava tõttu kaotanud Helios suutis tänu Emanuele Uggeri tabamusele mänguseisu viigistada, kuid 77. minutil lõi kohtumise võiduvärava 17-aastane Marcus Puust.

Teine teisipäevane veerandfinaal toimus samuti Tartus, kui kohalik Team Helm jäi Zapoosile alla 2:6. Zapoos võitis avapoolaja 2:0 ja 80. minuti järel oli seis külaliste kasuks lausa 6:0.

Esimene poolfinalist selgus eelmisel nädalal, kui FC Eston Villa oli Sõle kunstmurul 2:1 üle Tartu JK Welco duubelmeeskonnast. Avapoolaja kaotas Eston Villa 0:1, kuid Nikita Martõnovi penaltist suudeti 52. minutil mänguseis viigistada ning meeskonna võiduvärava lõi kolmandal lisaminutil Dare Samuel Awoseyin.

Poolfinaal Eston Villa – Zapoos peetakse sel pühapäeval, 12. septembril kell 19.30 Sõle kunstmurul. Raplamaa – Kuressaare II kohtuvad Raplas kolmapäeval, 15. septembril kell 20.00.

23. septembril kell 20 algavast finaalmängust teeb otseülekande Soccernet.ee. Kohtumise pääsmed tulevad müüki Piletilevisse.